KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-28

Zimowe inspiracje jesienną porą-23 listopada 2007

Co może poprawić paniom nastrój? – pokaz mody “Zimowe inspiracje jesienną porą” przygotowany przez Krystynę Musik, właścicielkę sklepu KMS Gantos, jedną z założycielek PFK i naszego najhojniejszego sponsora. Modelki w wieku od 17 do ponad 50 lat poddają się jesiennym metamorfozom. Prezentują stroje adekwatne do wieku i sylwetki. Jesienny szyk w biurze czyli moda biznesowa, wstęp do karnawału… Czy strój wieczorowy może być noszony tylko podczas wielkich imprez i balu karnawałowego? Jeśli użyjemy odpowiednich dodatków – niekoniecznie. Naszej wieczorowej sukience nie grozi odłożenie do szafy…
W przerwie pokazu Weronika Andraczek ze Studia Urody “Weronika” prezentuje sztukę body – paintingu, a jej asystentka maluje paniom fantazyjne wzorki na paznokciach. Spotkanie kończy tradycyjna loteria nagród, wśród których oprócz upominku od PFK są kupony rabatowe do sklepu Gantos, biżuteria oraz kosmetyki firmy Avon.
Faktem godnym odnotowania jest rekord frekwencji-ponad 70 pań! Zainteresowanie spotkaniami nie słabnie, co nas bardzo cieszy.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments