KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-01-31

Gorąca sesja

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta wraz z całym klubem radnych przeprowadziłem mały “eksperyment”, który brutalnie obnaża prawdę o pracy radnych i tym, co mają do powiedzenia czy zaproponowania. Zanim go opiszę, kilka słów o tym, o czym niektórzy radni “lubią sobie pogadać”, chociaż nie ma to związku z wykonywaną przez nich funkcją. Dziś na sesji było gorąco, ale jedynie w tematach, które jej nie dotyczyły. Bohaterem “rozgrywki” był radny Jerzy Krauza, szef klubu Nasze Piekary.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
baletnica
baletnica
10 lat temu

” Beznadziejni z naszych Piekar” tak ten klub powinien się nazywać a tak na marginesie bohater był jeszcze jeden pan przewodniczący Seweryn który nie zapanował nad tym co się działo bo sesja Rady Miasta rzeczywiście nie jest miejscem na bolączki personalne. Panie Seweryn czas odchodzić, kiedyś pan miał swoje zdanie.Coraz więcej osób zauważa że tańczy pan jak Dąbrówka gra już pan chyba nie jest Przewodniczącym wszystkich Radnych

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

Zawsze szanowałem Pana Seweryna za własne obiektywne poglądy, mam nadzieje, że tak będzie, cóż, każdy ma prawo mieć zły dzień.

Pogorzelski
Pogorzelski
10 lat temu

No i wtedy Panie Przewodniczący pan na sesji słabo się starasz wypełniać swoje obowiązki, których masz nadmiar!!!!! P ,, a ja gore”

obserwator23
obserwator23
10 lat temu

Początkowo myślałem, że trafiłem nie na tą sesję……tak wiało nudą. A teraz rozumiem. Fortel się udał. Mieszkańcom powoli otworzą sie oczy….i co wtedy?

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

Logika jest dobra aby rozumować, ale może okazać się zgubna.