KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-02-25

PP 104

Najnowsze wydanie Przeglądu Piekarskiego. W gazecie wyraźnie widoczna polemika z biuletynem miejskim “Twoje Piekary”. Wracamy do starych dobrych czasów i słynnych polemik prasowych PP vs Głos?

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
nn
nn
9 lat temu

Coraz ciekawiej w mieście Piekary Śląskie, zwłaszcza kiedy kadra kierownicza MOPR Piekary Śląskie ma wyroki i pracuje, bo warunkowe umorzenie postępowania karnego oznacza że Panie Cecylia M. i Beata P. uznane zostały winnymi popełnienia przestępstwa. W Super mieście mieszkamy.

Jaca
Jaca
9 lat temu

Nie można po staremu dać w pdf tego wydania?Bo jak chcę powiększenie to jakieś issue się otwiera.

nn
nn
9 lat temu

Kliknij w gazetkę a jak Ci sie otworzy to w takie 2 kwadraciki one powiększa ci strone i sobie możesz wtedy poczytać

nn
nn
9 lat temu

Korekta: kliknij w 2 kwadraciki

Jaca
Jaca
9 lat temu

Dzięki za pomoc.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

tyle spraw sadowych, żenada !

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Bardzo ciekawe są historyczne opowiadania ,które pisze Pan Darek Pietrucha ,czy nikt tego nie widzi gdy czta?iz tylko on pisze prawde historyczną i ta wiedza ? GRATULACJE PANIE DARKU

nn
nn
9 lat temu

Krzychu czy nieprawidłowościa będzie to , że w MOPR Piekaryb Sląskie łamie sie prawa pracwnicze, co sprawiło że MOPR musi wypłacić jednej osobie odszkodowanie za prace w nadgodzinach i zapklacić koszty sądowe sprawy i biegłego. Z czyich pieniędzy mysle że podatników bo przecież nie z pensji dyrektora. MOPR to jednostka samorzadowa podległa Prezydentowi. Z tego co wiem to prezydet o tym wie i Co?! z tym zrobił.