KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-12-30

Sylwestrowe smoky eyes…

Przed nami sylwestrowe szaleństwa. Oto propozycja Anny Błaszczak-Wójcik makijażu na ten wyjątkowy wieczór. Rzeczą priorytetową w makijażu imprezowym jest jego
trwałość oraz dostosowanie się do aktualnej mody. Tegoroczne trendy makijażowe przedstawiają makijaże w kolorystyce złota, czerwieni z dodatkiem cekinów i brokatu. Żegnamy się z matowymi cieniami w kolorach brązu i szarości, od dziś zaczynamy „błyszczeć”.  Makijaż
brokatowy, jeśli się na niego zdecydujesz, musi być dopracowany, dlatego już dziś zdradzę Ci wskazówki jak go stworzyć. Przedstawiam instruktarz jak wykonać ponadczasowe i zawsze modne smoky eyes z dodatkiem złotego brokatu.

Instruktarz krok po kroku

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKrok 1
Rozpocznij od nawilżenia twarzy i nałożenia bazy pod makijaż. Przy makijażach ciemnych istnieje ryzyko osypania się cienia na policzku, dlatego preferuję zawsze nakładać podkład w końcowym etapie wykonywania makijażu smoky eyes. Powiekę górną (aż do załamania) i dolną pokrywamy
czarną kredką do oka. Robimy to staranie, aby nie było żadnych prześwitów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKrok 2

Czarnym, matowym cieniem pokrywamy powiekę górną i wyciągamy go poza załamanie powieki ruchomej. Powiekę dolną oraz linię wodną również pokrywamy czarnym cieniem.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKrok3

Puchatym pędzlem rozcieramy granice czarnego cienia na górnej i dolnej powiece.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKrok4
Zwilżonym pędzlem nakładam złoty brokat, starając się nakładać go warstwowo. Po jego nałożeniu wracamy do puchatego pędzla, którym wszystko z sobą łączymy.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKrok 5

Doklejamy kępki sztucznych rzęs, lub sztuczne rzęsy na pasku.Tuszujemy rzęsy. Oczyszczamy wszystkie nieczystości powstałe wokół oka. Nakładamy podkład, bronzer oraz rozświetlacz.

 

Ania Błaszczak-Wójcik
artystka z natury nie z wyboru. Amatorka, która wszystkiego nauczyła się samodzielnie. Fascynatka makijażu, mody i fotografii. Kocha swojego męża, psa, rodzinę… i wysokie obcasy. Od 2012r. prowadzi bloga, dzięki niemu robi to co kocha.”

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments