KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2014-02-10

Piekary bez przewodniczącego Seweryna

Klubowi koledzy potraktowali go jak niepotrzebną zabawkę. Kolega zrobił swoje, kolega może odejść… Tak o odwołaniu Krzysztofa Seweryna z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Piekary Śląskie pisze tygodnik Gwarek.   Czytaj zajawkę
Ten sam temat strona Urzędu Miasta Piekary traktuje zdawkowo. Ot, nastąpiła zmiana na stanowiskach. Oczywiście bez podania przyczyn i wyników głosowania.
Na forum internetowym pojawił się natomiast dosłowny cytat z wyjaśnień Krzysztofa Seweryna na sesji Rady Miasta. Przewodniczący do samego końca liczył na “jednego sprawiedliwego”. Gdyby choć jeden z członków klubu radnych Nasze Piekary wyłamał się – nie zostałby odwołany. Nikt poza opozycją go jednak nie poparł.
K.Seweryn: „jeżeli nie ma odpowiedzi uważam, że to jest wotum nieufności ze strony klubu radnych NP. w stosunku do mojej osoby, mocne wotum ze strony w-ce przewodniczącego, nie zgadzamy się pod tym względem etycznym w zasadach postępowania. Mój sposób postępowania, przekazywania pewnych informacji, to oczekiwanie pewnej jawności podejmowanych decyzji. To, co nas poróżniło, to sposób sprawowania opieki zdrowotnej w przychodni w Dąbrówce. Bo uważam, że przekształcenie, gdzie podmiot gospodarczy dominujący w Piekarach Śl. wygrywa przetarg i następnie ceduje prawo prowadzenia na spółkę, w której pojawia się nazwisko rodziny zaangażowanej osoby, jest dla minie niebezpieczne. Pytałem również, kto mnie pozwał do sądu w sprawie Bronisława L., pytałem o powiązania, i to mi nie pasuje. Tu nas to poróżniło.”
Całe zdarzenie okiem mieszkańca

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
;-)
;-)
8 lat temu

Znany ze stałości poglądów T. Cisek jest nieugiety.
Pierwszym wnioskiem nowego Przewodniczącego Rady Miasta Piekary Śląskie dr Tomasza Ciska było oznakowanie Skody Superb nr rej. SPI 11EX herbem miasta.

erwin
erwin
8 lat temu
Reply to  ;-)

Tomassowi tera juz blank zacnie walić na dekel i sie herb przipnie nawet na tyn swoj hut

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

ale cyrk !!!!!!!!!!!!!!!!!

Koko
Koko
8 lat temu

Panie Sewerynie jesteśmy z Panem !!! Jak ktoś jest uczciwy to go trzeba odwołać …