KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2014-11-28

Marek Szewczyk straci mandat?

Do sądu wpłynął wniosek o odebranie radnemu mandatu i unieważnienie głosów jakie zostały na niego oddane. Informacja, że mieszkanie, w którym jest zameldowany w Piekarach Śląskich jest od wielu miesięcy wynajęte prywatnej osobie została potwierdzona. Radny mieszka w domu w Wojkowicach. Sytuacja analogiczna jak z byłą radną Moniką Lisińską-Kotowicz. Radny osiągnął wysoki wynik – najlepszy na liście Stanisława Korfantego. Unieważnienie głosów oddanych na niego może wpłynąć na podział mandatów w Radzie Miasta. Sąd ma 30 dni na decyzję.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Ale siadło ;D

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  Anonimowo

Pisałem o tym już od dłużego czasu głos zosstał wysłuchany bardzo dziękuje Richat

Hah
Hah
8 lat temu

Nie mogę się doczekać finału….. 🙂

Daro
Daro
8 lat temu

Jestem za!!!!!
Do widzenia.

Uzman
Uzman
8 lat temu

Tak to jest jak się wszystkie sroki za ogon trzyma.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Ludzie idzmy głosować za zmianami bo druga szansa może być bardzo trudna

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Nie rozumem podobno nie mieszka w naszym mieście a stara się o mandat radnego

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  Anonimowo

Jeżeli to prawda to znaczy że jest bezczelny

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

KORFANTY TAKICH SOBIE DOBIERA JAKO MASZYNKI DO GŁOSOWANIA

gosc
gosc
8 lat temu
Reply to  Anonimowo

No nawet przed 1 turą doktor robił za free echo serca ,szanuję tego pana jako lekarza ale już jako radnego NIE.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  gosc

To tak jak Kierok co grał za friko

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  gosc

Przykład trzy lata czekałem na odpowiedz na pismo do Rady Miasta dopiero Wojewoda kazał zająć sie tą sprawą na sesji radni Turzanskiego głosowali za zajęciem sie tą sprawą a od KORFANTEGO odrzucili kopie pism są w Radzie Miasta.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Co za bezczelność dopiero co nie ucichła sprawa pani radny a tu następna

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Jestem mieszkańcem DW jest mi wstyd bo oddałam na pana głos

strażnik
strażnik
8 lat temu
Reply to  Anonimowo

sie zdecyduj “jestem mieszkańcem” i “oddałam głos” – chyba, że to pisze TU, to wtedy rozumiem….

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Ale za to ulotka Prezydenta jest piękna …. na pierwszej stronie to CV , bez komentarza że roboty borok szuko!! . Druga strona to idylla dokonań jakie Piekary od niego dostały…. Wdzięczni powinniście być po grób i głosować na niego też po grób – słońce Piekar nasze. Pytanie tylko jedno się nasuwa, skoro taki cud u władzy mamy, a tak wielu ludzi, szczególnie młodych ucieka stąd? Czy ci co z Piekar uciekają to też robią to dla opozycji? Tu też prezydent widzi manipulację?
Wie doskonale, że jak przegra to wszystkie sprawy z 12 lat wypłyną …. trzeba się bać !!!!!

KM
KM
8 lat temu

Panie Szewczyk i po co to Panu. Wstyd . Czy warto było ? Społecznie można działać nie będąc radnym czy tez mieszkańcem.

pracownik kopalni
pracownik kopalni
8 lat temu

zapis w informacji pana prezydenta, że załatwił koncesję dla KWK Piekary do 2017 roku polega na tym, że pozytywnie zaopiniował wniosek o przedłużenie koncesji. I nic więcej. Nie jest możliwe by zrobił inaczej, bo byłby to strzał w stopę. Zasługa jest kopalni a nie pana prezydenta

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Szanowni Obywatele. Przed Nami wielka i być może niepowtarzalna szansa zmienić oblicze naszego miasta. Pracy będzie ogrom, nie tylko przed Panią Prezydent czy Rada miasta ale i przed Nami-mieszkańcami. Zachęcam Was wszystkich, którym losy naszego miasta nie są obojętne-chodzmy w niedziele i oddajmy swoje głosy na Sławę Uminska! Jest to osoba z klasa, grzeczna, kulturalna z rzadka u ludzi umiejętnością-słuchania. Dajmy sobie szanse na lepsze jutro, dajmy impuls do zmian temu miastu i jego mieszkańcom. Nic nie tracimy, możemy tylko zyskać-ekonomicznie, społecznie i kulturowo. Los jest po naszej stronie, raz na 4 lata to my jesteśmy najważniejsi, to my mamy władze i wykorzystamy to mądrze. Dość już czasu straciliśmy. Niech nastanie czas zmian-wybierzcie teraźniejszośc, TU i teraz zamiast “szumnie określonej-bezpiecznej stagnacji”!!! A więc moi znani i nieznani Piekarzanie do zobaczenia przy urnach. A w poniedziałek niech nastanie powiew świeżości, powiew zmian. Pozdrowienia i powodzenia.

Daro
Daro
8 lat temu

I jak tam doktorek przyjął ślubowanie czy miał tyle pokory i zrezygnował.