2015-04-18
Walczymy dalej
Nadrabiamy straty i znów pniemy się do góry w konkursie, w którym stawką jest nowiutki plac zabaw. Pełna mobilizacja internautów, młodzieży, szkół, domów kultury urzędników daje efekty. Zachęcajcie do zabawy swoje rodziny, znajomych, przyjaciół i… wygrajmy.
Zagłosuj na Piekary Śląskie
Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
Szok i niedowierzanie ! Nie wiem czy to te plakaty czy co, ale skaczemy w pozycjach ostro. Rano było 28 teraz już 23 😮
Coraz większy szok. Już jest 17. Jak chcemy to się potrafimy zmobilizować widać. Będzie tak jak z Korfantym w listopadzie ! 🙂
Teraz już miejsce 17!! Wreszcie zaczyna być normalnie.. musiało ruszyć administratorów jak zobaczyli na szczycie wiochę Dziadowa Kłoda, która ma 1300 mieszkańców (przynajmniej tak podaje Wikipedia)
Oj myślałem, że będzie źle, ale faktycznie w miarę odrabiamy straty, oby tak dalej.
Wreszcie wprowadzili kody captcha – będzie trochę uczciwiej.
No właśnie, to jest odpowiedź na to dlaczego jakieś wsióry wszystkich przegoniły.