KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-08-29

II Piekarska Rowerowa Masa Krytyczna

masa3 masa2
Jest rekord. Było nas ponad 170 osób! Widziałem sporo nowych twarzy, więc jak kiedyś spotkamy się wszyscy… Zaczynam się bać co będzie w kolejnych miesiącach. Było naprawdę fajnie – żeby nie było monotonnie zmieniliśmy trasę. Zwróciłem uwagę na sympatyczne reakcje mieszkańców, którzy pozdrawiali rowerzystów, machali i uśmiechali się szeroko. Za nami trasa Tour de Pologne, za nami trasa po obiektach sportowych, przed nami… Nie wiem czy powinienem już zdradzać, ale planujemy niespodzianki. Co powiecie na “kartę masowicza”, w której podbijalibyśmy udział w kolejnych edycjach? Mamy pomysł na gadżety, pracujemy nad logiem imprezy (może macie swoje propozycje). Coraz więcej osób lubi profil facebookowy Masy Krytycznej. Zapraszam! Już szykujemy się na kolejną imprezę. Ponieważ dni robią się coraz krótsze czas pomyśleć o oświetleniu! Spotykamy się w ostatni piątek miesiąca o godzinie 18.00 pod Urzędem Miasta. Do zobaczenia!

Szczególne podziękowania kieruję w stronę piekarskiej policji, która w sposób perfekcyjny zabezpieczyła trasę zapewniając nam bezpieczny przejazd. Dziękujemy!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OBSERwator23
7 lat temu

Zaczynamy tworzyć fajna rowerową rodzinkę 🙂

emeryt górniczy
emeryt górniczy
7 lat temu

blokujecie tylko ulice, mało to macie lasów do jeżdżenia?

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu
Reply to  Krzychu

Szkoda tylko, że często z przymusu, bo nie ma innego wyjścia. (bo autobusem, drogo, długo albo i nie da się dojechać :/)

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Lepi kupić zgrzewka i walić na umór tak jak wy.

Piekarzanka :)
Piekarzanka :)
7 lat temu

Popieram wszystko pięknie ale jedno ale dlaczego akurat ostatni piątek miesiąca jak w ostatnie piątki miesiąca mamy Forum Kobiet i chociaż chciałabym uczestniczyć i w tym i w tym to nie jestem w stanie 🙁 Może da rade zmienić Mase Krytyczną na przykład na przedostatni piątek miesiąca. 🙂

Katarzyna
Katarzyna
7 lat temu
Reply to  Krzychu

No właśnie wspólna … mój znajomy zawsze jeździł na masy do Bytomia, a teraz ma dylemat, chciałby i tu i tu a musi wybierać .

Patryk
Patryk
7 lat temu

Bylo naprawdę super!
Super ludzie super atmosfera 🙂
Oby więcej takich Mas Krytycznych.
A z tą kartą świetny pomysł! 😀
Pozdrawiam 😀