KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-09-29

Ostatnio dostaję bardzo dużo różnorodnych pytań i wniosków drogą mailową oraz za pośrednictwem facebooka. Bardzo proszę o chwilę cierpliwości, bo nie nadążam z odpowiedzą na wszystkie – jest ich po prostu za dużo i zaczynam mieć “opóźnienia”. Wynika to z tego, że facebook jest moim profilem “prywatnym” a nie “służbowym” i zajmuję się nim osobiście w czasie wolnym. Dziękuję za wyrozumiałość.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Nie wiem czy ktoś oglądał Superwizjer i czy odkrywam Amerykę, ale właśnie się dowiedziałem, że do Piekar na wiadome “wysypiska” dostaliśmy w prezencie m.in. szlam z Huty Katowice.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Na policję wpływu raczej nie macie, ale widzę, że SM zmuszono do jazdy na rowerze. Co ciekawe “poprzednie były mocno wysłużone”, czyżby od nieużywania ? Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek jakiegoś mundurowego widział na rowerze.
Druga kwestia ja nie potrafię pojąć jak w mieście gdzie zamyka się handel w nocy z powodu pijaństwa jednocześnie organizuje się oktoberfest. Toż to hipokryzja.

Maciej Czempiel
Maciej Czempiel
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

Też mi się to niezbyt podoba. Trzeba zauważyć jednak że impreza MDK różni się od picia w klatkach schodowych. Mam nadzieję że impreza jest dochodowa.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Może nie tak do końca się różni. Niestety mieszkańcy osiedla na Ogrodowej mają utrudnione życie – przez tydzień muszą znacznie nadkładać drogi, żeby zrobić zakupy ( nie są przepuszczani przez teren), głośną muzykę przez trzy dni da się jakoś znieść, ale śmiecenie, krzyki pijanych i załatwianie przez nich potrzeb fizjologicznych prawie pod oknami nie jest już takie fajne.

mieszkanka wyszynskiego
mieszkanka wyszynskiego
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

A co maja powiedziec mieszkancy konca ul.Wyszynskiego ktorych domy sasiaduja z Piekarnikiem?
Pijanstwo, szczanie pod naszymi oknami, wymiociny i odchody pod brama.. o rozbitym szkle nie wspomne. I to codziennie! nasila sie oczywiscie ten slodki obraz w weekend. W okresie letnim to w ogole mozna oszalec, bo sie wszyscy bawia na podworku do rana. Rece opadaja.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Chyba nie za wiele się różni, nie byłem osobiście, ale można się łatwo domyślić, że wysokiej kultury picia to tam nie ma.

Wojtek
Wojtek
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

A to wszystko za płotem przedszkola i gimnazjum, w końcu to “nic takiego”, ech…

kurde kultura
kurde kultura
7 lat temu

W ogole uzywanie slowa KULTURA jest w kontekscie oktoberfestu NADUZYCIEM!