2015-11-19
Piekarskie I LO najlepsze!
Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego odniosła ogromny sukces w V edycji gry miejskiej „FAIR TRAIN” (zorganizowanej w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej) zdobywając jedną z trzech przewidzianych nagród – wycieczkę do Brukseli i Parlamentu Europejskiego.
Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
Stawiają właśnie wiaty na dworcu 🙂
Gratulacje to super szkoła!!!
Niesamowicie Liceum się rozkręciło, Brawa dla Uczniów i Nauczycieli !
potrzebują teraz sukcesu jak tlenu…
trzymam kciuki bo to kawał historii Piekar