KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2016-12-31

Jadymy durch

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oberschlesier
Oberschlesier
7 lat temu

Panie Krzysztofie wszystkiego dobrego ve tym Nowym Roku . Mam jedno pytanie , czy będą zmieniane nazwy ulic w naszym mieście , po wejściu ustawy dekumunizacyjnej ?

rowerzysta
rowerzysta
7 lat temu

Wszystkiego dobrego, oraz samych sukcesów życzę w Nowym, 2017 roku.
Panie Krzysztofie, chciałbym się dopytać, o zapis w projekcie budżetu na 2017 rok, w którym jest kwota 1,7 miliona zł na budowę łącznika, pomiędzy ulicami Pod Lipami i Podmiejską.
Interesuje mnie, co przewiduje się zrobić za owa kwotę? jezdnię?, o jakiej nośności?, chodni? oświetlenie?
Czy drogę będzie tylko budować samorząd piekarski, czy może Radzionków też będzie brał udział, w montażu finansowym powyższej inwestycji?
Mniemam, że droga będzie budowana tylko ze środków własnych samorządu, bez dofinansowania zewnętrznego, chociażby z puli środków rządowego programu budowy dróg lokalnych? ( środki z tego programu na 2017 rok, zostały już rozdysponowane)
Fajnie, że sprawa rozwiązania komunikacyjnego w kwestii drogi Pod Lipami, posuwa się do przodu, należy się tylko cieszyć, i życzyć szybkiego rozwiązania tego problemu.

rowerzysta
rowerzysta
7 lat temu

Dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, środki zewnętrzne krajowe?, czy z UE?

Arleta
Arleta
7 lat temu

Wszystkiego dobrego na nadchodzący 2017 rok wytrwałości w dążeniu do obranych celów , a nade wszystko zdrowia i wiele sił . Serdecznie pozdrawiam 🙂