KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-06-15

W piątek zapraszamy na BASEN!

W najbliższy piątek – 21 czerwca o  godzinie 10.00 otwieramy piekarski basen i wodny plac zabaw. To pierwszy pełny sezon naszego nowego obiektu rekreacyjnego, który jeśli utrzymają się upały… z pewnością będzie hitem.

Trawa już się porządnie zakorzeniła, wszystkie drobne usterki zostały naprawione, woda nalana – już się ogrzewa. Chcieliśmy wystartować równo z końcem roku szkolnego, ale… nie przewidzieliśmy, że premier zdecyduje o jego skróceniu. Umowy z ratownikami mamy podpisane od 21 czerwca, więc zaczniemy z dwudniowym “opóźnieniem” względem wakacji.

Zapraszamy do wypoczynku, zapraszamy do aktywnego spędzania czasu wolnego.

 

Przypomnijmy sobie, jak wyglądało otwarcie rok temu:

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
3 lat temu

Mam rozumieć, że w pierwszym dniu pracy ratownicy zaliczą szklolenie bhp, nastąpi podzial pracy, zapoznają się z obiektem, pomieszczeniami socjalnymi, przydział szafek itd…
Kiedyś basen na mosirze startował w dzień dziecka.
Przy takiej aurze trzymanie zamkniętego basenu to jest niegospodarność.

Kamil
Kamil
3 lat temu
Reply to  Andrzej

A gdyby tak cały czerwiec lało a basen byłby czynny to też by była niegospodarność? A taka znajomość przepisów bhp pracy ratownika wynika z Pana dużego doświadczenia w tym temacie Panie Andrzeju? Pan nie szuka dziury w całym i okazji byleby tylko nasr… Na kogoś w internecie tylko się cieszy że mamy taki obiekt w naszym mieście. Cytując klasyka “Andrzeju nie denerwuj się…”

Damian Harazim
Damian Harazim
3 lat temu
Reply to  Andrzej

Dlaczego szkolenia nie mogą zaliczyć wcześniej? Do szkolenia BHP potrzeba gawiedź?
Bramy i dla nich zamknięte, dopiero w piątek o 10 zdejmą im opaski z oczu i poznają basen, a umowy podpisali w ciemno.
Kiedyś to było…

Zofia
Zofia
3 lat temu

Basen to oczywiście rewelacja. Problem tylko w tym że do niego problem dojechać i zaparkować. Czy na prawdę nikt nie widzi problemu??? Ludzie, którzy mieszkają za basenem nie mogą normalnie dojechać do domu!!! Auta parkują wszędzie, na chodniku, na skrzyżowaniu, na przejściu…. po obu stronach! gdyby była potrzeba żeby szybko dojechało pogotowie to nie ma szans! już nie wspomnę o straży pożarnej!!! gdzie tam są jakiekolwiek przepisy ruchu drogowego zachowane ja się pytam??? Gdzie straż miejska, policja? Powinien być zakaz parkowania w obrębie wyjazdu z ul. Waculika bo nie widać nic. Piesi chodzą po ulicy bo niby gdzie mają chodzić skoro cały chodnik zastawiają auta? A to nie jest na pewno zgodne z przepisami !!!!