KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-09-14

Łukasz Ściebiorowski odkrywa karty

Bezpartyjny kandydat na posła z Piekar Śląskich pokazał pierwszy punkt swojego programu wyborczego. Będzie ich dziesięć. Dycha Ściebiorowskiego dla Piekar Śląskich. Pierwszy punkt powiedziałbym, że jest dla nas… standardem. Nie wyobrażam sobie inaczej.

Pierwsze punkty są natury ogólnej i powinny być dzisiaj naturalne, a niestety nie są, dlatego trzeba o tym mówić. Kolejne pozycje, które trafiły na Dychę Ściebiorowskiego, to zestaw konkretnych spraw i tematów ważnych dla naszego miasta, a które wymagają wsparcia lub rozwiązania na szczeblu ogólnokrajowym.

Nie będę teraz Państwu zdradzał szczegółów, żeby nie psuć kampanii wyborczej. Niech się toczy swoim tempem – zaplanowanym przez sztab wyborczy Łukasza Ściebiorowskiego. Mam nadzieję, że przyglądacie się Państwo uważnie i dokonacie słusznego wyboru.

Łukasz Ściebiorowski to nasz kandydat do Sejmu RP. Dla Piekar!

← Powrót

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Olaf
Olaf
4 lat temu

Siła Łukasza Ścieborowskiego jest w słabości platformy obywatelskiej a głosach mieszkańców. Dobrze że wystartował z słabszego komitetu wyborczego. Jeśli mieszkańcy Piekar Śląskich się zmobilizują mamy realne szanse wprowadzić swojego posła na sejm RP. Cieszę się że nareszcie mamy szansę na posła realizującego nasze cele. Szkoda tylko że nie dogadaliśmy się np z sąsiednimi miastami aby poparli naszego wspólnego kandydata.

ziomek
ziomek
4 lat temu

Ja mam nieodparte wrażenie jak patrzę na p. Łukasza że pomysł kandydowania to może mu się i spodobał ale zrodzil się w zupełnie innej głowie, która sama woli zostać na backstage’u 😉

janusz janusz
janusz janusz
4 lat temu
Reply to  ziomek

prawda!
ciekawe kto jest szykowany na nastepna kadencje prezydencka

Andrzej Duda
Andrzej Duda
4 lat temu
Reply to  janusz janusz

Andrzej Duda

Młody z Piekar
Młody z Piekar
4 lat temu

BRAWO ŚCIEBIOROWSKI!!
Może za PISu niektórym jest lepiej, ale czekam na dzień kiedy będziemy spłacać ten social. Ludzie sprzedali się za 500 zł!!
TYLKO KO!! Nienawidzę socjalistów, nienawidzę rozdawnictwa!

seeker
seeker
4 lat temu

Taa…super być za KO, które chce wprowadzać pewną ideologie do podstawówek ucząc dzieci onanizmu…Tylko KONFEDERACJA jest realną prawicową opozycją do kontrolowania tej rozpanoszonej lewicy w polskim sejmie.
KO i PiS to partie jak najbardziej lewicowe i ja osobiście obydwóm formacjom stawian twarde veto.
Szkoda mi trochę Łukasza bo z całym szacunkiem do Niego to startując z list KO defacto popiera program KO co jest dla mnie nie do zaakceprowania przy obecnym głosowaniu na listy patyjne.

Januszek
Januszek
4 lat temu

To jest właściwa nazwa . Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska . Posypuję głowę popiołem i przepraszam jeśli się mylę. Przestańcie ludziom zamydlać oczy kto z kim i czym Czas na konkretne zmiany a nie igraszki polityczne pod płaszczykiem rożnych nowych tworów typu bezpartyjni.

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lat temu

Polska na wariata weszła w demokrację nie zabezpieczono bowiem własności społeczeństwa i zaczęto biznes robić sobie na gruntach i nieruchomościach wraz z lokatorami. Nawet na nieboszczyków zaczęto przejmować nieruchomości i grunty jak ktoś miał wgląd do księgi wieczystej i znał się na fachu to robił na tym biznes. W Katowicach facet na bazarze kupił za 5 złotych stary akt własności jednej trzeciej Katowic i by ją przejął tylko tam znajdował się niestety kościół, szkoła, szpital i inne ważne obiekty więc wkroczyło ABW i CBA i transakcję udaremnili. Więc zauważamy, że można by było z tego komedię nakręcić, albo dramat patrząc jak Polak Polaka skubał z jego własności kręcąc biznes często przy po mocy również inwestorów z zewnątrz. A w demokracji można było brać na stare akty własności nawet te z muzeum na nieboszczyków i w inny sposób wszystko w ramach prywatyzacji więc biznes się rozkręcał do ogromnych postaci. A często także jeżeli chodziło o masowe branie to przytakiwało temu również USA, Izrael a nawet Niemcy bo im się należy więc wyszło z tego, ze nawet obcokrajowcy zaczęli skubać masowo Polskę zamiast to nasz kraj miał dostać odszkodowania to jeszcze płacił za II wojnę światową swoją własnością czyli czyste mapet szoł.

;-)
;-)
4 lat temu

Morawiecki spadochroniarz z Warszawy rozumiem – lider listy premier.
Wójcik z Czeladzi?
Polaczek były mieszkaniec Piekar (CBA powinno zająć się jego oświadczeniami majatkowymi)
Sośnierz Mieszkaniec Kobóra.
PIS za ciluli ma nas
Co to za lista ?????

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

ŁS odkrył karty a będzie ich dziesięć …
… pierwsze będą ogólne
a następne konkretne.
Brawo Ty

Mieszkaniec Brzezin
Mieszkaniec Brzezin
4 lat temu

Poseł idzie na sejm zrobić coś dla ludzi w piekarach nie dla piekar i od tego trzeba zacząć. Bezpartyjny to tylko nazwa potoczna po-ko, wstydzicie się po?

fałsz i obłuda
fałsz i obłuda
4 lat temu

Na listach PIS też są bezpartyjni, wstydzą się?
Ściebiorowski mieszka na Manhatanie i go tam znają.
Działa w Piekarach a nie tylko na pokaz, dla zdjęcia pojawia się w Piekarach.
Gdzie mieszka Polaczek, dlaczego podaje jako miejsce zamieszkania Piekary w których jest tylko fikcyjnie zameldowany.
Wstydzi się Tarnowskich Gór?

Marian
Marian
4 lat temu

Zasili głosami Borysa Budkę z numeru 1,który głosującym podziękuje przywracając handel w niedziele jak zapowiadali. A kobietom znów podniosą wiek o 7 lat dłużej, ale to dla ich dobra przecież, żeby miały wielkie emerytury :)) Teraz wszyscy wiedzą do kogo “nasz Piekarski kandydat” ma najbliżej. Aha o wprowadzeniu komunistów znów do polityki bym zapomniał.

Mieszkaniec Brzezin
Mieszkaniec Brzezin
4 lat temu
Reply to  Marian

Zgodnie z hasłem Pieniędzy nie ma i nie będzie, robić dla Koalicji Obywatelskiej trzeba do śmierci, do tego rodzinne 70zł i płaca minimalna brutto 1500 i przypadkiem czasem nie obniżać pit-u dla najbiedniejszych bo będzie mało pieniędzy dla spółek miejskich.

antypolski PIS
antypolski PIS
4 lat temu

Płaca minimalna 4 tys, ile małych prawdziwie polskich firm padnie?
Właściciele pracujący od rana do wieczora zaczną zarabiać niej niż pracownik.
Rodzinnego, zależnego od dochodu, PIS nie podniósł tylko nierobom i milionerom dał po 500 zł.
Piotrowski czerwona świnia, prokurator stanu wojennego jest w PIS czy w PO?

Mieszkaniec Brzezin
Mieszkaniec Brzezin
4 lat temu
Reply to  antypolski PIS

No to trzeba powołać KOP ZA 1500BRUTTO czyli Komitet Obrony Pracodawców Za 1500 Brutto

Hans Kloss
Hans Kloss
4 lat temu
Reply to  Marian

Całkowicie popieram , lecz nie którzy o tym zapomnieli kto to jest Koalicja Obywatelska i jakie mają zasługi dla naszego miasta