KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-09-03

Łukasz Ściebiorowski – rozpoczynamy kampanię wyborczą!

Dla Piekar! To najważniejsze. Bezpartyjny – co ma znaczenie. Doświadczony samorządowiec – a więc szansa dla naszego miasta. Cieszący się największym zaufaniem w mieście – to pewność, że ma szansę i głos nie zostanie zmarnowany. Mieszkaniec Piekar – a nie tylko ktoś z nim “związany”. Bliski współpracownik Prezydent Sławy Umińskiej-Duraj – to gwarancja współpracy zamiast politycznych sporów. Najlepszy wybór dla Piekar Śląskich.

Oficjalnie rozpoczynamy kampanię do Sejmu RP. Naszym kandydatem na posła jest bezpartyjny radny Łukasz Ściebiorowski. Cieszący się największym zaufaniem mieszkańców radny, szef Obywatelskiego Klubu Radnych (radnych prezydent Sławy Umińskiej-Duraj), społecznik, działacz sportowy, mieszkaniec Piekar Śląskich i przede wszystkim… porządny człowiek.

Radny trzech kadencji, szef Obywatelskiego Klubu Radnych, nasz najbliższy współpracownik, którego przecież Państwo znacie bardzo dobrze, bo aktywnie działa na różnych polach miejskiej aktywności. Wspólnie zmieniamy Piekary Śląskie. Łukasz Ściebiorowski potrzebny jest nam w Sejmie, bo ambitne zadania i inwestycje, które realizujemy wymagają wsparcia także poza naszym miastem. Współpraca prezydent Sławy Umińskiej-Duraj z posłem może przynieść wymierne efekty. Poza tym… Piekary Śląskie zasługują na swojego posła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanię wyborczą opieramy jak zawsze na współpracy z Wami, mieszkańcami naszego miasta. Spotkania, rozmowy o mieście i polityce. Liczymy na Wasze wsparcie na facebooku, udostępnianie materiałów, zachęcanie znajomych do udziału w wyborach, znalezienie miejsca na plakat czy baner. Pracujemy razem… “Dla Piekar”.

– Dziękuję za życzliwe przyjęcie, wsparcie i wszystkie podpisy pod listami poparcia. Spełniliśmy wszystkie formalności, kandydaci zostali zarejestrowani. Pracujemy dalej – mówi Łukasz Ściebiorowski.

Czy Łukasz Ściebiorowski ma szansę zostać posłem? Zdecydowanie – to zależy tylko od nas. W wyborach do Sejmu, tak jak w wyborach do Rady Miasta, o zdobyciu mandatu nie decyduje miejsce na liście, tylko ilość zdobytych głosów. W poprzednich wyborach aby zostać posłem niektórym wystarczyło zaledwie kilka tysięcy głosów. Tymczasem w samych Piekarach Śląskich głosować będzie pewnie ponad 20 tysięcy wyborców. Wszystko zależy więc od naszej determinacji, mobilizacji i wsparcia dla naszego kandydata.

Osobiście uważam, że trudniej było wygrać plac zabaw Nivea (a mamy takie dwa) niż zwyciężyć w wyborach do Sejmu RP. Tutaj wystarczy zmobilizować się na jeden dzień i 13 października oddać głos. Jeśli Państwo tak zdecydujecie Łukasz Ściebiorowski będzie nas reprezentował w Parlamencie. I wcale nie oznacza to, że “zniknie” w Warszawie. Planujemy ścisłą współpracę, tutaj, w Piekarach Śląskich.

Dlaczego mamy wybrać Łukasza Ściebiorowskiego? Nie tylko dlatego, że dobrze go znamy. Nie tylko dlatego, że to nasz człowiek. Nie tylko dlatego, że pomoże Sławie Umińskiej-Duraj realizować zadania, które wszyscy przed nią stawiamy. Przede wszystkim dlatego, że ma konkretne propozycje i program, który w toku kampanii Państwu przedstawi.

Bez względu na toczącą się kampanię… Łukasz Ściebiorowski nie zaniedbuje obowiązków. Wczoraj, jak niezmiennie od blisko dziewięciu lat był do dyspozycji mieszkańców na comiesięcznym dyżurze radnych. Tym razem z radną Klaudią Franiel. Była to okazja do omówienia bieżących spraw naszych dzielnic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądźcie z nami. Razem zmieniamy Piekary Śląskie.

← Powrót

Proponowane posty

06-08-2019

Piekary zasługują na swojego posła

Zapadła decyzja – 13 października odbędą się wybory do...

Czytaj więcej

26-08-2019

Łukasz Ściebiorowski - nasz kandydat na ...

Łukasz Ściebiorowski, wieloletni radny, szef Obywatelskiego Klubu Radnych stano...

Czytaj więcej

30-08-2019

Łukasz Ściebiorowski: listy poparcia

Trwa zbieranie podpisów pod listami poparcia dla naszego kandydata. Łukasz Ście...

Czytaj więcej

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
P Śl
P Śl
4 lat temu

Jak to człowiek zagładając na facebooka może się czasem więcej dowiedzieć o czym nie dowie się z bloga. Most na Brynicy się sypie, więc wspaniałomyślni włodarze postanowili most… zamknąć. A do tego czasu ludzie mają fruwać? Tak się składa, że miałem w planie dzisiaj z niego korzystać no i bym się pięknie nadział. Musiałbym albo zawrócić albo olać i iść po barierkach. W sumie od dawna idąc nim trzymam się blisko tych barierek., bo deski głęboko się uginają nie od dziś. We wpisie można też przeczytać “W tej sprawie interweniował jeden z radnych na sesji” Ja bym chciał tylko napomnieć, że o gniciu desek i podpory pod nimi wspominałem ci mailowo dokładnie 6 sierpnia 2018 roku. Jak widzę w tej i innych sprawach nie zrobiłeś nic. Także niniejszym bardzo serdecznie dziękuję za podjęcie działań.

P Śl
P Śl
4 lat temu

Po pierwsze, piszę o olaniu sprawy, a nie o winie i przynależności. Po drugie to są słowa kierowane do Łukasza (to nie było oczywiste?) Po trzecie, nie bawię się w żadną gównianą politykę także miło by było mnie nie mieszać w nią. Tak tak wiem, że krytykowanie było modne jak dotyczyło Stasia, Krzysia krytykować nie wolno, bo zaraz jest foch, a człowiek staje się wrogiem numer jeden należącym do PiS, zdążyłem się przyzwyczaić, ale ja też mam własne zdanie także soryy 😀

marcin
marcin
4 lat temu

Szczerze pisząc to raczej mieszkańcy terenów zza rzeki chodzą do nas, nie odwrotnie, do tego “most” jest W CAŁOŚCI ich własnością, temat chyba klarowny kto ma go naprawić.

Leon
Leon
4 lat temu

A co do dróg w SPI to nie ma co gadac. I myślę ze szef o tym tez wie. Jednak fajnie by zacisnąć zęby i zacząć działać.

Leon
Leon
4 lat temu

Z całym szacunkiem. Kandydat nadaję się do sejmu. Fajnie miec kogos nowego z Piekar. Bardzo go lubię jednak na KO nie zaglosuje. Sorry.
Nie jestem pisowcem ale gdyby wlasnie z tej partii startowal to bym się skusil oddac glos.
Ale KO nigdy w życiu. Sorry Łukasz.

Hans Kloss
Hans Kloss
4 lat temu

Panie kandydacie na posła proszę przedstawić program wyborczy jeśli utożsamia się z klubem Parlamentarnym KO ( Platformy Obywatelskiej ) Jak mam rozumieć popiera tą władzę, która już była a mieliśmy do tego nie wracać. Pan Prezydent Krzysztof Turzański, który jest zagorzałym Ślązakiem chyba zapomniał co Pan Schetyna mówi o Ślązakach , co mówił na temat obchodów rocznicy Powstania Śląskiego ktore odbyły się w Katowicach , aż taką macie krótką pamięć aż się wierzyć nie chce, co liderzy KO zrobili dla śląska , robotnika. Głosując KO głosujesz na Schetyne i kandydatkę Małgorzate Kidawa-Błońska przecież jest kandydatką KO Koalicji Obywatelskiej na premiera , co jak się Pan dostanie to co wyjdzie Pan z klubu, czym kończy się głosowaniem nie z linia partii. Proszę poczytać o Pani Małgorzacie jak głosowała na temat uchodźców , 500+ , wiek emerytalny co mówi o górnictwie i likwidacji kopalń. Tez mówili… co dane nie będzie odebrane a co zrobili wszyscy odczuli. Dla niektórych polityków najważniejsza jest władza a nie człowiek , ja wybieram tych dla których celem jest dobro Polski a czy KO to spełnia pozostawiam wybór przy głosowaniu.

Krystian
Krystian
4 lat temu
Reply to  Hans Kloss

Niech Pan sobie przypomni kto o Ślązakach mówił, że są zakamuflowaną opcją niemiecką… Na Łukasza będę głosować nieważne z jakiej partii będzie startować. Tylko tyle

andnie
andnie
4 lat temu

o Boże nawet na tym poziomie ,,fermy ”dojnej zmiany działają

Krakus
Krakus
4 lat temu

Koalicja obywatelska to niestety zdrada…zdrada to nie eufenizmów sto tylko jednoznaczność….droga pod urzędem miasta tj Bytomska to jest skandal jak urazowy pacjent jęczy z bólu w karetce bo miastu nie chce się inwestować w infrastrukturę… obiektywnie komentuje Krakus który jeździ u Was w karetce…

Karolina
Karolina
4 lat temu
Reply to  Krakus

A co miał startować z tej samej listy co pewien poseł z naszego miasta, co nie pozwoli nikomu kto współpracuje z Turzańskim wyjść wyżej niż wybory do rady miasta?
A drogę to powinni remontować i poprzedni włodarze. Od lat nie było remontu na Bytomskiej i teraz nagle każdy by chciał wszystko wyremontować, zrobić i żeby było pięknie.

Piekarzanin
Piekarzanin
4 lat temu

Ok spoko gość dużo robi dobrego dla Piekar ale swoją szansę pogrzebie startując z listy KO prawda jest taka że każdy oddany na niego głos jest nabija niem punktów procentowych schetynie a ja pod tym się nie podpisuje ale każdy ma swoje zdanie i prawo wyboru

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Słyszał Pana o takim tworze który zarejestrował listy wyborcze we wszystkich okręgach a zwie się
“Bezpartyjni samorządowcy” nie znam programu i założycieli ale brzmi całkiem swojsko.
Gdyby Pan Łukasz startował z tej listy to miałby mój głos

pkw
pkw
4 lat temu
Reply to  Andrzej

Nieprawda. nawet w połowie nie zarejestrowali. Tylko 5 komitetów może to zrobić. https://pkw.gov.pl/pliki/1567535348_wykaz_komitetow_art210_2.pdf

Gienek
Gienek
4 lat temu
Reply to  Piekarzanin

a co lepiej jakby startował od kaczyńskiego,

Krista
Krista
4 lat temu
Reply to  Piekarzanin

Dokładnie, mam to samo zdanie. Nie poprę KO za żadne skarby świata. A pana Łukasza bardzo cenię i szanuję i szkoda go do Warszawy… polityka to jest jedno wielkie szambo.

Małgorzata
Małgorzata
4 lat temu

Zero informacji o wykształceniu. Porażka

Łukasz Ściebiorowski
Reply to  Małgorzata

Zapraszam na stronę internetową gdzie znajdzie Pani więcej informacji z mojej biografii:
http://sciebiorowski.pl/omnie.php