KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-10-06

Kampania bezpośrednia: życzliwie, ale podziały są widoczne

Łukasz Ściebiorowski prowadzi kampanię bezpośrednią, spotykając się z mieszkańcami i dyskutując na ulicach. To okazja nie tylko do wręczenia ulotki wyborczej, ale przede wszystkim do rozmowy. W Piekarach Śląskich spotyka się z dużą życzliwością, ale widać też ogromne, partyjne podziały.

– Faktycznie często słyszę “Byle nie PiS”, albo “Nigdy na Koalicję”. Rzadziej pojawiają się mocne epitety i wulgaryzmy, ale widać, że atmosfera jest napięta. Tym bardziej jestem wdzięczny za rozmowy, także z zwolennikami innych opcji politycznych. Jeśli potrafimy rozmawiać, to damy sobie radę z każdym problemem. Jestem kandydatem bezpartyjnym, staram się trzymać z daleka od politycznych sporów i to jest niewątpliwie moim atutem w tych rozmowach. Mieszkańcy doceniają moją pracę w mieście – mówi Łukasz Ściebiorowski.

W codziennej pracy Łukasza wspierają radni i prezydent miasta. Razem pracujemy i zachęcamy do udziału w wyborach. .Jak się okazuje to okazja także do wielu dyskusji o mieście. Wśród poruszanych problemów pojawia się wiele tych, o których mówi nasz kandydat w swojej kampanii wyborczej.

– Spotkałam się jak zawsze z dużą życzliwością w rozmowach. Mieszkańcy doceniają naszą pracę, widzą zmiany w mieście i są gotowi nam zaufać także teraz. Często mimo innych preferencji wyborczych są gotowi wspierać Łukasza, bo wiedzą, że potrzebujemy kogoś, kto będzie dbał o nasze interesy w Warszawie. Cieszę się, że Piekary Śląskie są dla nich ważniejsze niż polityczne spory – mówi Sława Umińska-Duraj.

Przed nami ostatni tydzień kampanii, a właściwie zaledwie pięć dni, bo w sobotę będzie już cisza wyborcza. Intensywny okres, kiedy zalewani jesteśmy z każdej strony materiałami wyborczymi. Warto pamiętać, że mamy swojego kandydata, którego dobrze znamy.

Oddajmy głos na Łukasza Ściebiorowskiego.
Oddajmy głos na Piekary Śląskie.

 

Zostawmy polityczne spory z boku i oddajmy głos
na nasze miasto, na Piekary Śląskie.
Łukasz Ściebiorowski to kandydat BEZPARTYJNY,
który będzie naszym wsparciem i reprezentantem wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich.
Dlatego mobilizujemy się i idziemy na wybory. Nasze miasto zasługuje na swojego posła,
a ja potrzebuję realnego wsparcia w Warszawie.
Nie zawiedzie Was, gwarantuję to osobiście
i proszę 13 października o głos dla naszego kandydata.

Sława Umińska-Duraj

                                                                                                                                                                  

← Powrót

Proponowane posty

03-10-2019

Ściebiorowski: Dlaczego on? Dlaczego tak...

Wszyscy są już chyba zmęczeni kampanią wyborczą, a przecież prawdziwy zalew mat...

Czytaj więcej

26-08-2019

Łukasz Ściebiorowski - nasz kandydat na ...

Łukasz Ściebiorowski, wieloletni radny, szef Obywatelskiego Klubu Radnych stano...

Czytaj więcej

06-08-2019

Piekary zasługują na swojego posła

Zapadła decyzja – 13 października odbędą się wybory do...

Czytaj więcej

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hans Kloss
Hans Kloss
3 lat temu

Nie wiem kto Panu doradzał w kwestii startu pod szyldem Koalicji Obywatelskiej – Platformy Obywatelskiej . PO to w ogóle nie liczy się z wyborcami w rejonie o czym świadczą wypowiedzi z nagrań byłego przewodniczącego Koalicji Obywatelskiej Pana S. cyt. Na wybory idą ludzie, którzy się g*wno interesują. No niestety wydaję się , że on tutaj nie ma ten Pan racji, na pewno nie w naszym mieście o czym nie długo się przekonamy. Jeden z polityków kiedyś powiedział, że jedyny moment, kiedy polityk mówi prawdę jest wtedy – kiedy myśli, że wyborca go nie słyszy. Pomimo dużej sympatii do Pana i zasług dla naszego miasta, oddając głos na ta listę wspieram pośrednio PO i jak się z tym pogodzić.

Sokrates
Sokrates
3 lat temu
Reply to  Hans Kloss

Jest też taki polityk ,który Śląsk traktuje jak ” zakamuflowaną opcję niemiecką ” i politycy tej partii pochodzący z terenu Śląska zabiegając o poparcie nie mają z tym problemu.

:;-(
:;-(
3 lat temu
Reply to  Sokrates

“polaczki” takie… 🙁

Mieszkaniec Brzezin
Mieszkaniec Brzezin
3 lat temu

Jak tak dalej pójdzie to nie długo poko stanie się partią widmo, wszyscy bezparyjni, ale spoko jak to neuman powiedział, jak należysz do poko to żaden sąd w polsce nic ci nie zrobi. By było jak było

Szato
Szato
3 lat temu

Taa… Bezpartyjny… Ciekawe, że są dwie wersje plakatów bannerów zależy w jakiej się jest dzielnicy Piekar… Jak zresztą ktoś już zauważył na banerze jak byk jest napisane “Koalicja Obywatelska” i ciągle tak w żywe oczy kłamiecie… Powinniście się podać do dymisji (cały ten skąd urzędu miasta) i nie brać już więcej udziału w żadnych wyborach… Robicie z ludzi wariatów tyle w temacie… Naprawdę sądzicie, że ludzie nie potrafią czytać?

Piekarnik
Piekarnik
3 lat temu

Koalicja obywatelska i tu jest pies pogrzebany panie Łukaszu ale żeby nie było na Pana J P też głosu nie oddam

Adam
Adam
3 lat temu

Chciałem na Pana zagłosować, jako na Piekarzanina i kandydata bezpartyjnego. Niestety wszystko zepsuł baner, który ostatnio widziałem a tam jak byk “koalicja obywatelska”. Dziękuję, szukam dalej.

Andrzej
Andrzej
3 lat temu
Reply to  Adam

To niestety nie znajdzie Pan bardziej bezpartyjne Ch kandydatów do Sejmu.

Posejdon
Posejdon
3 lat temu

Baner reklamowy zlokalizowany na osiedlu “Na LIpce” został rozszerzony o treści daleko odbiegające od kulturalnych i biorąc pod uwagę dopisaną treść to autorem tej grafomanii jest niewątpliwie” wyznawca” jednego z śląskich klubów