KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2020-12-22

Przetarg: Tężnia solankowa

Formalnie ogłoszenia przetargów są publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej, ale spróbujemy rozpowszechniać informację także za pomocą bloga i facebooka. Być może dzięki temu dotrzemy do większej ilości wykonawców i uzyskamy atrakcyjniejsze oferty? Zobaczymy. Udostępniajcie, przekazujcie dalej, jeśli znacie jakieś firmy – zachęcajcie do udziału. Razem zmieniamy Piekary Śląskie.

Dziś informacja o przetargu na wykonanie tężni solankowej: tryb zaprojektuj i wybuduj. Termin składania wniosków 8 stycznia 2021 godz. 11.30

Zobacz szczegóły ogłoszenia – poszukujemy wykonawcy tężni solankowej

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę lub dokonania prawomocnego zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę przyjętego przez organ bez protestu oraz budowa tężni solankowej w Parku Trzech Bohaterów w Piekarach Śląskich, zlokalizowanym przy ulicy Oświęcimskiej i ul. Trzech Bohaterów, na działce o numerze geodezyjnym 548/28.

Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i budowę: – kompletnej tężni solankowej wraz z kompletnym wyposażeniem, technologią, urządzeniami, konstrukcją, zbiornikiem solanki, instalacjami, szafą zasilająco-sterowniczą, automatyką, wiatą. – dostawa i montaż ławek z oparciem, koszy na śmieci i stojaków na rowery; – utwardzenie i zagospodarowanie terenu – odtworzenie trawników; – wykonanie zewnętrznego i wewnętrznego oświetlenia tężni; – wykonanie nowego przyłącza kanalizacji sanitarnej wraz ze studnią odstojnikową; – wykonanie nowego przyłącza energetycznego dla tężni; – wykonanie nowego przyłącza wodociągowego wraz ze studnią wodomierzową z wyposażeniem – roboty związane z zabezpieczeniem lub przebudową istniejącej infrastruktury; – wywóz i utylizacja gruzu, materiałów ozbiórkowych; – roboty odtworzeniowe terenów przyległych; – roboty porządkowe; – roboty rozbiórkowe; – roboty ziemne oraz pozostałe prace wskazane przez zamawiającego.

Zapraszamy do udziału w przetargu.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zosia
zosia
2 lat temu

Lokalizacja tężni okropna,z jednej strony droga główna z drugiej strony droga do SP,plac zabaw i bloki….brawo wy.

Joaszka
Joaszka
2 lat temu
Reply to  zosia

No to lepsza lokalizacja w Brzozowicach,to już tylko u Pani w ogródku.A tak poważnie ,projekt tężni dostał prawie 1900 punktów,więc mieszkańcom to odpowiada.Pozdrawiam i proponuję złożyć jakiś sensowny projekt z BO też zagłosujemy.Niech wreszcie w naszej dzielnicy też się coś dzieje.

Zuza
Zuza
2 lat temu

Beznadziejna lokalizacja….brawo Wy

Wojtek
Wojtek
2 lat temu

Może w końcu jakaś ścieżka rowerowa z oś.marii curie skłodowskiej na piekary ?

Leon z Piekor
Leon z Piekor
2 lat temu
Reply to  Wojtek

Obojętnie jakie… byle by były… Z Manhattanu można by jechać polami do samego Szarleja z możliwością przejazdu przez tory. Nie trzeba dużego nakładu finansowego. Wystarczy wytyczyć szlak i zrobić znaki ostrzegawcze i Krzyż sw. Andrzeja.
A może powołać kogoś z Piekarskich Kół lub innych amatorów rowerowych to wyznaczenia ścieżek -zaprojektowania, zaproponowania tras przez Piekary (pomijając już te zaprojektowane za 20mln). Kierunków jest kilkanaście a więc i możliwości…
Panie Krzysztofie… Co Pan na to ? Chętnie pomogę.

Leon z Piekor
Leon z Piekor
2 lat temu

A może właściciel wyrazi zgodę na przejazd przez jego teren ? Jest tyle możliwości…