KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2020-12-31

Udanej zabawy i najlepszego w nowym roku!

Jest godzina zero, znaczy się 19.00, więc zgodnie z obowiązującymi (lub nie do końca obowiązującymi) zasadami powinniśmy być już na miejscu i rozpoczynać imprezowanie. Mam nadzieję, że wytrzymacie do białego rana i nie wpadniecie w kłopoty. Szampańskiej zabawy i do zobaczenia w 2021 roku!

Magiczny Sylwester tylko z Radiem Piekary. Zaczynamy wielkie odliczanie do najlepszej imprezy na Śląsku i w kraju, czyli Sylwestra na 88,7 FM. Startujemy o 16.00 i bawimy się do białego rana!

O przebojową muzykę i zabawę do białego rana zadbają: DJ Brajan, Sebastian Mierzwa i DJ Bass. Słuchajcie na 88,7 FM i online. Nie czekajcie i ściągnijcie aplikację Radia Piekary. Tak się bawi Śląsk!

Życzę Wam niezapomnianych chwil, udanej zabawy podczas żegnania roku 2020 i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2021 roku. Do siego roku!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
P Śl
P Śl
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=FuriI6ZeakI “I jeszcze miłego wieczoru życzą po spisaniu” 😀 Państwo prawa…. i sprawiedliwości. Polska 2020. PiS jedzie do Brukseli i jest larmo, bo UE wprowadza prawo rozporządzeniem. PiS wprowadza obostrzenia rozporządzeniem i jest ok.