KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-06-14

CBA nie odpuszcza

Wydawałoby się, że wreszcie mamy za sobą sprawy związane z donosami lokalnego polityka, nic bardziej mylnego. CBA nie odpuszcza i dzisiaj ponownie zapukało do drzwi Urzędu Miasta. Tym razem na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu będzie badać sprawy związane z ZGK i ZGK Eko w latach 2016-2018.

Agencji CBA odwiedzili dzisiaj też spółkę. W obu instytucjach zażyczyli sobie wydania dokumentów i korespondencji. Czy ta kontrola również zakończy się bez efektów?

Szczerze mówiąc myślałem, że po ostatniej totalnej kompromitacji agentów potwierdzonej prawomocnym wyrokiem sądu będziemy mieli odrobinę spokoju i czas na zajęcie się ważnymi sprawami miasta. Niestety nadal będziemy ciągani po prokuraturach, komisariatach i agencjach.

CBA działało nielegalnie. Było zlecenie na Turzańskiego?

← Powrót

Proponowane posty

04-04-2022

CBA działało nielegalnie. Było zlecenie ...

Sąd Okręgowy w Gliwicach stwierdził, że agenci CBA działali nielegalnie, bez sp...

Czytaj więcej

11-10-2021

Turzański z wyrokiem sądu

Oskarżenia oparte na co najmniej dziwnym postępowaniu funkcjonariuszy CBA oraz ...

Czytaj więcej

28-02-2022

Zapadł kolejny wyrok w sprawie Turzański...

Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok sądu pierwszej instancji. Krzysztof Turzań...

Czytaj więcej

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
Xyz
15 dni temu

I bardzo dobrze, bo to co się wyprawia ostatnio w Piekarach woła o pomstę. Wystarczy spojrzeć na tragedię w Kozłowej Górze – lata zaniedbań spowodowały tak ogromne straty, a teraz nawet nikt tego nie chce posprzątać, a wice nabija sobie wyświetlenia na youtubie. Boisko też rozgrzebane drugi rok, trawa zniszczona. Kozłowa Góra jest traktowana jak niechciane dziecko Piekar. Szkoda gadać. Niech kontrolują wszystko skrupulatnie, przydałby się jeszcze NIK.

Juszczyszyn
Juszczyszyn
14 dni temu

Niezawisłe Sądy To Komuniści i ich resortowe dzieci trzymające władze w swoich rękach. Biznesmeni w rogach nie dostępni dla Kowalskiego. Jak masz kasę do podziału to szukasz pomocy w sądach.

Han Solo
Han Solo
14 dni temu

zgm, a nie zgk powinni kontrolować

Adrian
Adrian
13 dni temu

Dlaczego Pan jest nastawiony na nie wobec kontroli? Przecież jeśli nie macie nic do ukrycia i nie złamaliście prawa to nie macie się czego obawiać a skoro kontrolę zleciła Prokuratura to najwidoczniej są do tego przesłanki.

Gość1
Gość1
12 dni temu
Reply to  Adrian

Ciekawe, że kontrolom które nie są na rękę pisowskiemu rządowi zaraz ukręcają łeb. Swoich przeciwników wyjątkowo skrupulatnie kontrolują i nic z tego nie wynika. Patologia władzy?

Budweiser
Budweiser
11 dni temu

Powiem szczerze, że nie przypominam sobie by za czasów poprzedniego Prezydenta było tyle donosów i kontroli. Ale z tego co wiem, jeżeli ktoś zawiadamia organy ścigania o przestępstwie, któego mnie było też podlega karze . Dlatego dziwie sie Panu, że pan bnie złoży zawiadomienia do Prokuratury

Budweiser
Budweiser
10 dni temu

Ale jak mu Pan ani razu nie odpowie atakiem to niestety będzie brnął w ślepy zaułek. Jak by dostał rykoszetem to by się nauczył. To Pana decyzja ale powinien go ktoś sprowadzić na ziemię

Budweiser
Budweiser
10 dni temu

Nie mogę się z Panem zgodzić w tej sprawie. W tych wszystkich donosach na Pana było wszystko. Jak będzie Pan bierny u nie złoży zawiadomienia na tego człowieka to za chwilę się dowiemy że jest Pan podejrzany o przestępstwa na nie letnich.

Alexander
Alexander
2 dni temu

Panie Prezydencie. Ja zupełnie z innej beczki. Dlaczego nie ma na ulicach Kościuszki, Janty, Lompy, Wolności, czy Żwirki oświetlenia ulicznego od trzech tygodni. Czyżby to był chytry plan aby przy tych upałach dodać do tego egipskie ciemności i proszę, sukces, wysłaliśmy tyłu mieszkańców naszego miesta na wczasy egipskie. A tak naprawdę chodzi o nasze bezpieczeństwo. W dodatku, jeżeli miasto chce oszczędzać, to w okresie letnim w całym mieście można wygasić latarnie godzinę wcześniej a zaświecić je 15 minut później.