KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-08-11

Noc spadających gwiazd!

Noc spadających gwiazd! Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć o co chodzi. Powiem krótko – spotykamy się w piątek na Kopcu Wyzwolenia. Liczymy na bezchmurne, gwieździste niebo i jak zawsze wspaniałą atmosferę. Do zobaczenia!

Noc spadających gwiazd to już cykliczna impreza, która wpisała się w kalendarz miejskich imprez. Fantastyczny pomysł Natalii Ciupińskiej-Szoska. Choć nie byliśmy pewni, czy to “chwyci” to rzeczywistość przeszła nasze oczekiwania. Co roku bardzo wielu mieszkańców (i nie tylko) spotyka się pod Kopcem oglądać niezwykłe widowisko.

Zdarzyło się, że aura nie sprzyjała, niebo nie było dla nas łaskawe. W tym roku, w piątek 12 sierpnia….po prostu zobaczymy rozjaśnione niebo i spadające gwiazdy. Zabierzcie kocyk….no i wcześniej trochę drzemki sobie zafundujcie, żeby nie przysypiać. Noc długa przed nami!

Szczegółowy program imprezy znajdziecie na plakacie. Proszę przekażcie informację dalej, zaproście rodzinę, przyjaciół i znajomych, udostępnijcie wiadomość na facebooku. W piątek całymi rodzinami spotykamy się na fajnej, plenerowej imprezie.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trewq
trewq
1 miesiąc temu

jak wygląda kwestia parkingu i dojazdu?

Astronom piekarski
Astronom piekarski
1 miesiąc temu

Właśnie jestem na miejscu, super imprezka jednak gratuluję Organizatorowi (wg. Strażników Miejskich) pomysłu dopuszczenia do ruchu pojazdów na Drodze do Kopca. Oświetlenie wyłączone wiadomo z jakiego powodu, dzieci w ciemnościach biegają po drodze, ludzie leżą na trawnikach przy drodze aby skupić się na obserwacji a samochody jeżdżą na całego. Droga ta powinna być wyłączona całkowicie z ruchu. Strażnik Miejski wskazał tylko “że Kierowcy by się rzucali więc przejazd musi być” a co mają powiedzieć uczestnicy imprezy oślepiani przez pojazdy i narażeni na niebezpieczeństwo? Czy ktoś zastanowił się nad bezpieczeństwem uczestników? Raz jeszcze gratuluję pomysłowości.

Radosław
Radosław
1 miesiąc temu

Normalka. Turzanski robi przejścia dla pieszych na zakrętach (Skargi), poczwórne przejazdy rowerowe przy rondach (Wyszyńskiego). Nie oczekuj więc zbyt wiele w kwestii bezpieczeństwa.