KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-08-04

Przychodnia “Jedynka”

Inwestujemy w Szpital Miejski, ale także w jedyną miejską przychodnię – Przychodnię Jedynka przy ulicy Piłsudskiego (dawna Przychodnia Rejonowa nr 1). Do Państwa dyspozycji są lekarze rodzinni dla dorosłych i dzieci, a także specjaliści w poradniach: Chirurgii Ogólnej, Chorób Piersi, Kardiologicznej, Dermatologicznej, Chirurgii Dziecięcej, Ginekologiczno-Położniczej, Otolaryngologicznej, Medycyny Pracy, Rehabilitacyjnej oraz Fizjoterapii ambulatoryjnej.

Mnie osobiście cieszy, że kierownikiem Przychodni Jedynka została lek. med. Katarzyna Zaremba. Wspaniały lekarz znany już mieszkańcom Piekar Śląskich. To właśnie Pani Doktor jest osobą “pierwszego kontaktu”, ale do dyspozycji na miejscu są także specjaliści.

Naszym celem jest przygotować dla mieszkańców jak najlepszą ofertę i pomoc medyczną. Dziś naprawdę trudno dostać się do specjalisty, więc staramy się na miejscu zabezpieczyć jak najkrótsze terminy. I nie trzeba czekać miesiącami. Warto zapoznać się z ofertą Miejskiej Przychodni “Jedynka”.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
11 dni temu

To jest ta przychodnia do której nie sposób się dodzwonić, a jak już się człowiek za 20 razem dodzwoni to dostaje termin za pół roku. Przez te pół roku jeszcze mu dwa razy termin zmienią, bo coś tam coś tam. A jak w końcu przyjdzie do upragnionej wizyty, która miała się odbyć o 8:15, to się okazuje, że przed nim jest kilkunastu innych ludzi, którzy byli zapisani na późniejsze godziny, ale przyszli już na 7, bo lekarz i tak woła “następny”. Stoisz więc człowieku w tej poczekalni przez następne dwie godziny i musisz dzwonić do pracy, że się jednak spóźnisz, bo umówiona godzina ma się nijak do rzeczywistości. Faktycznie super przychodnia, cud, że jeszcze ciągnie. Ale sądząc po wszędobylskich reklamach chyba już ledwo, ledwo.

Budweiser
Budweiser
10 dni temu

W końcu coś Pan napisał o tej przychodni. Prowadzona jest tam również rehabilitacja. Wszystkim polecam. Proszę aby Pan Prezydent promował to miejsce. Wspaniali rehabilitanci profesjonaliści. Warto zapłacić jeżeli jest potrzeba i skorzystać. Na NFZ niestety trzeba czekać ale to już nie jest wina właściciela.

zoja
zoja
10 dni temu
Reply to  Budweiser

Znaczy, że co? Ze w miejskiej przychodni można płacić i w zamian nie czekać? Czyli na miejskim sprzęcie wykonywane są płatne zabiegi? Tak to należy rozumieć?

Gość1
Gość1
9 dni temu
Reply to  zoja

Tak, że jak zapłacę mam zabiegi bez kolejki.

Budweiser
Budweiser
8 dni temu
Reply to  zoja

Niestety. Rehabilitacja z NFZ to jest żart. Wiele zabiegów wymagających specjalistycznego sprzętu nie jest refundowana np Fale uderzeniowe. Chociaż są skuteczne trzeba płacić. Właściciel ośrodka nic nie może zrobić ale jak na pomóc trzeba niestety zapłacić.