KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-08-03

Dziś grabienie łąk. Natalia Ciupińska-Szoska zaprasza chętnych

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Natalia Ciupińska-Szoska zaprasza do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w ciepłe, letnie popołudnie. Nadszedł czas aby zgrabić łąki kwietne, żeby raz jeszcze tego roku mogły zakwitnąć i zachwycić nasze oczy. Stąd pomysł na akcję społeczną, do której oczywiście dołączają radni Obywatelskiego Klubu Radnych, ale liczymy  także na Wasze zaangażowanie.

Spotykamy się dzisiaj (środa) o godzinie 16.00 przy ulicy Sowińskiego. Niezbędny sprzęt zostanie zapewniony. Jeśli wystarczy nam sił i zapału przeniesiemy się na inne łąki – przy Armii Krajowej i Śląskiej.

Do zobaczenia!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
derdek
derdek
11 dni temu

Skoro pani Natalia taka chętna do roboty, to może posprząta po swojej przełożonej pani Sławie, gdyż ta chętnie biegała w półmaratonie, ale już nie raczyła po sobie posprzątać i wszędzie na słupach wiszą kartki informujące o tym fakcie. Generalnie cały czas trzymacie poziom, pełno szumu wokół wydarzenia i zapomnieć… nawet posprzątać. Ehh.

ciekawy
ciekawy
10 dni temu
Reply to  derdek

Na jakich słupach?

Sla
Sla
10 dni temu

Witam,
Fajna sprawa ale po drugiej stronie miasta, przy ulicy Polnej chwasty “zabrały” cały chodnik (oczywiście nie na całej długości). Nie wygląda to dobrze.
W ten rejon też powinna wpaść jakaś ekipa – nie muszą to być Radni, którzy mają inne problemy do rozwiązania.

Bartłomiej Wapras
Bartłomiej Wapras
9 dni temu

Kto w mieście odpowiada za utrzymanie zieleni? ZGK, więc to obowiązek ZGK.
Panie Turzański, proszę podać za jaką kwotę i na jakiej zasadzie ZGK czyli Pan wraz z poprzednim dyrektorem ZGK Tomaszem S. kupił firmę Ekol której właścicielem był wujek Tomasza S. Właścicielowi firmy Ekol wpadła ładna sumka, której nie uzyskałby sprzedając na wolnym runku.