KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-08-03

Dziś grabienie łąk. Natalia Ciupińska-Szoska zaprasza chętnych

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Natalia Ciupińska-Szoska zaprasza do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w ciepłe, letnie popołudnie. Nadszedł czas aby zgrabić łąki kwietne, żeby raz jeszcze tego roku mogły zakwitnąć i zachwycić nasze oczy. Stąd pomysł na akcję społeczną, do której oczywiście dołączają radni Obywatelskiego Klubu Radnych, ale liczymy  także na Wasze zaangażowanie.

Spotykamy się dzisiaj (środa) o godzinie 16.00 przy ulicy Sowińskiego. Niezbędny sprzęt zostanie zapewniony. Jeśli wystarczy nam sił i zapału przeniesiemy się na inne łąki – przy Armii Krajowej i Śląskiej.

Do zobaczenia!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
derdek
derdek
5 miesięcy temu

Skoro pani Natalia taka chętna do roboty, to może posprząta po swojej przełożonej pani Sławie, gdyż ta chętnie biegała w półmaratonie, ale już nie raczyła po sobie posprzątać i wszędzie na słupach wiszą kartki informujące o tym fakcie. Generalnie cały czas trzymacie poziom, pełno szumu wokół wydarzenia i zapomnieć… nawet posprzątać. Ehh.

ciekawy
ciekawy
5 miesięcy temu
Reply to  derdek

Na jakich słupach?

Sla
Sla
5 miesięcy temu

Witam,
Fajna sprawa ale po drugiej stronie miasta, przy ulicy Polnej chwasty “zabrały” cały chodnik (oczywiście nie na całej długości). Nie wygląda to dobrze.
W ten rejon też powinna wpaść jakaś ekipa – nie muszą to być Radni, którzy mają inne problemy do rozwiązania.

Bartłomiej Wapras
Bartłomiej Wapras
5 miesięcy temu

Kto w mieście odpowiada za utrzymanie zieleni? ZGK, więc to obowiązek ZGK.
Panie Turzański, proszę podać za jaką kwotę i na jakiej zasadzie ZGK czyli Pan wraz z poprzednim dyrektorem ZGK Tomaszem S. kupił firmę Ekol której właścicielem był wujek Tomasza S. Właścicielowi firmy Ekol wpadła ładna sumka, której nie uzyskałby sprzedając na wolnym runku.