KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-09-11

Malujemy nazwy ulic, numery domów

Zgodnie z projektem numery i nazwy ulic na os. Wieczorka miały być przy klatkach schodowych. I są. Ale prawda jest taka, że z perspektywy jadącego samochodu.. są niewidoczne. A budynki podobne jeden do drugiego. Stąd wiele uwag i wniosków mieszkańców.

ZGM zaprojektował i realizuje dodatkowe oznaczenie bloków. O wiele bardziej czytelne i widoczne. Z sygnałów, które już widać na facebooku wynika, że właśnie o to chodziło.

Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania i uwagi mieszkańców, w miarę możliwości realizując Wasze potrzeby. Niby niewielka zmiana, a potrzebna.

Razem zmieniamy Piekary Śląskie.

 

PS. Foto główne z profilu Foto Piekary Śląskie 🙂

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Diego
Diego
15 dni temu

Wszytsko super, naprawdę bardzo dużo się dzieje, oby tak dalej!! chciałem tylko zapytać kiedy planowane jest zakończenie remontu ul. Damrota? Chodzi o chodniki, bo narazie to jakaś masakra…

Anna Pakuła
Anna Pakuła
15 dni temu

Szanowny Panie Prezydencie, po tegorocznym podtopieniu części Kozłowej Góry obiecywał pan odtworzenie rowów melioracyjnych wzdłuż ulicy Zamkowej i Tarnogórskiej. Minęło pół roku i nic się nie dzieje. Kolejne ulewy w tym roku dzięki Bogu były już słabsze od pamiętnej nawałnicy, ale woda idąca po opadach nie miesci sie w zasypanym rowie na ulicy Zamkowej i płynie ulicą zalewając w następstwie ulice Tarnogórską, Pokoju, Łąkową i Piaskową. Jaki problem przekopać, odtworzyć ze spadem opisany rów w kierunku Świerklańca aby woda sobie płynęła w kierunku koryta Brynicy ???

LEON z Piekor
LEON z Piekor
14 dni temu

Jeśli projektant od frontu ( główna ulica na osiedlu ) nakazał “zostawić ” biale ściany na blokach -bo to jego wizja to dlaczego teraz zmieniamy koncepcję projektanta malując nazwy ulic?
Owszem bardzo dobrze, jednakże od strony dworca przyjemniej by te bloki wyglądały.
Wiem ,teraz to już nie możliwe z racji oszczędności i dziury budżetowej.