2015-11-10
Święto Niepodległości
Jutro, 11 listopada – obchodzić będziemy 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku oficjalne uroczystości rozpoczną się pod pomnikiem w Parku „Trzech Bohaterów” w Brzozowicach – Kamieniu o godzinie 15.30. Następnie o godz. 16:00 odbędzie się Msza Święta koncelebrowana w intencji Ojczyzny i mieszkańców Piekar Śląskich z udziałem pocztów sztandarowych. Bezpośrednio po Mszy zaplanowano przemarsz uczestników uroczystości prowadzony przez Orkiestrę Dętą „Piekary – Julian” pod pomnik „Ku czci poległych w walkach o społeczne i narodowe wyzwolenie”, gdzie o godzinie 17.15 zostaną złożone wieńce i kwiaty. Całość uroczystości zakończy Widowisko Teatru Muzycznego IWIA „Rendez-Vous z Operetką”, które odbędzie się o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Zapraszam do wspólnego świętowania.
Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
Uprzejmie informuję, że nie wiem. Nie zajmowałem się organizacją uroczystości. I nie zamieszczam obraźliwych, anonimowych komentarzy.
Dziękuję za rzeczową i wyczerpującą odpowiedź.
Panie Turzański, czy to jest Pańska odpowiedź na moje pytanie?
qq już po sumie…
Zwykle świętowaliśmy na tzw. Sumie, dlaczego taka zmiana?
bo tzw. sumy nie będzie
chcesz Stasiu przyjdź
nie chcesz nikt płakał nie będzie