KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-11-17

Radio w telewizji

Radio Piekary pojawi się na wizji. Moim zdaniem to naprawdę ciekawy projekt. Pod koniec grudnia widzowie „na żywo” zobaczą w telewizji programy radiowe i ulubionych prezenterów Radia Piekary. Trwają ostatnie przygotowania. Materiał po pierwszych próbach wygląda obiecująco.

Szczegóły w Dzienniku Zachodnim

← Powrót

Komentarze



Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

Pisze Pan, że to “ciekawy projekt”. Przepraszam, a co w tym ciekawego? To jakiś bezsensowny i nie służący niczemu pomysł. Właściwie trudno to nawet nazwać pomysłem, bo to już było. Przykro to pisać, ale nasze radio nadal jest amatorskim radyjkiem, nadającym (i ogrzewającym się) w zamkniętej grupce słuchaczy. To nie szkodzi, bo amatorskie też jest potrzebne i może być wartościowe. Niestety, w tym przypadku mamy do czynienia z amatorszczyzną w najgorszym wydaniu.

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

Oooo… komuś żal dupę ściska 😉

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

Wcale nie pisałem, że cię ściskam.

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

Gdzie w TTV ?

Samsung
Samsung
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

@Anonim
W TTV nigdzie, ale w TVT już tak. Niby mała różnica, a jednak inna stacja. Pozdr

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu
Reply to  Samsung

Kto to ogląda? Najlepsza reklama dla tej telewizji.

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

Za nadawanie w TTV zapłacili by majątek, bo to ogólnopolska. TVT lokalna, marginalna.

gawlik
gawlik
10 lat temu

Dobrze, że jest Radio na litere “S” i pan Andrzej M. o poranku, bo Radio Piekary od 6 do 10 jest ciężko strawne. Pan Czesław jest niesamowicie irytujący, a teraz jeszcze mam go oglądać? Zwariowaliście? dziekuje, opuszczam ten cyrk.

Oldboj
Oldboj
10 lat temu
Reply to  gawlik

Dokładnie.

Artur
Artur
10 lat temu
Reply to  Oldboj

Bardzo dobre spostrzeżenie, chociaż ja akurat nie przełączam na silesię bo Miś też już za bardzo obrósł w piórka. Ja po prostu rano od 6 do 10 jak jest Buła nie słucham radia, bo tego gościa nie idzie słuchać,a szczególnie jak podaje godzinę. Również nie słucham po 10 jak jest p. Jurzyca, bo ona to się nadaje do radia o całkiem innym formacie. Jedynie później od 14 do wieczora jest nieźle, chociaż za dużo jest audycji prowadzonych przez wykonawców śląskiej muzyki. Np. audycja Leszka Filca to pozdrowienia, dedykacje i nic więcej. Po co mu za to płacić, jak to samo może robić zwykły prezenter Radia Piekary, który i tak tam jest?

Oldboj
Oldboj
10 lat temu

Radio w telewizji miało być już w połowie października. To nie jest coś co podniesie słuchalność. Przecież wiadomo, ze akurat w okolicy Piekar Śl. odbiór telewizji TVT jest marginalny.

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

Nie jest o zasięgu lokalnym ? A od kiedy to niby nie jest ? A z tą TVT to faktycznie fajne żarty 🙂 To już sobie pooglądałem jak MUX z TVT jest nadawany z Ornontowic o bardzo słabym zasięgu 🙂

am haarec
am haarec
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

Bez problemu odbieram mux.L-2 z nadajnika Ornontowice(k.47).Mieszkam na oś.W.Wschód.Antena (tzw.krokodylek bez wzmacniacza ant. tylko symetryzator )na balkonie(2 piętro)) skierowana na Ostrawę 🙂

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu
Reply to  am haarec

Ja mam AX 1000, ale bez widoku na Rybnik, bo bloki i raczej dół terenu.