2015-11-17
Radio w telewizji
Radio Piekary pojawi się na wizji. Moim zdaniem to naprawdę ciekawy projekt. Pod koniec grudnia widzowie „na żywo” zobaczą w telewizji programy radiowe i ulubionych prezenterów Radia Piekary. Trwają ostatnie przygotowania. Materiał po pierwszych próbach wygląda obiecująco.
Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
Pisze Pan, że to “ciekawy projekt”. Przepraszam, a co w tym ciekawego? To jakiś bezsensowny i nie służący niczemu pomysł. Właściwie trudno to nawet nazwać pomysłem, bo to już było. Przykro to pisać, ale nasze radio nadal jest amatorskim radyjkiem, nadającym (i ogrzewającym się) w zamkniętej grupce słuchaczy. To nie szkodzi, bo amatorskie też jest potrzebne i może być wartościowe. Niestety, w tym przypadku mamy do czynienia z amatorszczyzną w najgorszym wydaniu.
Oooo… komuś żal dupę ściska 😉
Wcale nie pisałem, że cię ściskam.
Gdzie w TTV ?
@Anonim
W TTV nigdzie, ale w TVT już tak. Niby mała różnica, a jednak inna stacja. Pozdr
Kto to ogląda? Najlepsza reklama dla tej telewizji.
Za nadawanie w TTV zapłacili by majątek, bo to ogólnopolska. TVT lokalna, marginalna.
Dobrze, że jest Radio na litere “S” i pan Andrzej M. o poranku, bo Radio Piekary od 6 do 10 jest ciężko strawne. Pan Czesław jest niesamowicie irytujący, a teraz jeszcze mam go oglądać? Zwariowaliście? dziekuje, opuszczam ten cyrk.
Dokładnie.
Bardzo dobre spostrzeżenie, chociaż ja akurat nie przełączam na silesię bo Miś też już za bardzo obrósł w piórka. Ja po prostu rano od 6 do 10 jak jest Buła nie słucham radia, bo tego gościa nie idzie słuchać,a szczególnie jak podaje godzinę. Również nie słucham po 10 jak jest p. Jurzyca, bo ona to się nadaje do radia o całkiem innym formacie. Jedynie później od 14 do wieczora jest nieźle, chociaż za dużo jest audycji prowadzonych przez wykonawców śląskiej muzyki. Np. audycja Leszka Filca to pozdrowienia, dedykacje i nic więcej. Po co mu za to płacić, jak to samo może robić zwykły prezenter Radia Piekary, który i tak tam jest?
Radio w telewizji miało być już w połowie października. To nie jest coś co podniesie słuchalność. Przecież wiadomo, ze akurat w okolicy Piekar Śl. odbiór telewizji TVT jest marginalny.
Jak tłumaczy szef TVT – podstawowa kwestia to dogranie szczegółów technicznych. Nie wiem czy będzie miało to wpływ na słuchalność, ale z pewnością jest to ciekawy projekt i promocja stacji i naszego miasta w nowych rejonach. Proszę pamiętać, że Radio Piekary nie jest stacją o zasięgu lokalnym – tylko znacznie szerszym. Dobrze, że coś się dzieje.
Nie jest o zasięgu lokalnym ? A od kiedy to niby nie jest ? A z tą TVT to faktycznie fajne żarty 🙂 To już sobie pooglądałem jak MUX z TVT jest nadawany z Ornontowic o bardzo słabym zasięgu 🙂
Bez problemu odbieram mux.L-2 z nadajnika Ornontowice(k.47).Mieszkam na oś.W.Wschód.Antena (tzw.krokodylek bez wzmacniacza ant. tylko symetryzator )na balkonie(2 piętro)) skierowana na Ostrawę 🙂
Ja mam AX 1000, ale bez widoku na Rybnik, bo bloki i raczej dół terenu.