2026-06-22
Nowy parking przy basenie piekarskiego MOSiR-u
Ekipy ZGK wykonały nowy parking na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Znajduje się tuż za basenem letnim. Nowe miejsca powinny nieco rozładować brak miejsca w sezonie, ale będą też na co dzień służyć mieszkańcom osiedla.
Nowy parking to nie tylko potrzeby basenu. MOSiR pracuje cały rok, odbywa się tutaj wiele wydarzeń i parking będzie wykorzystywany, bo w czasie różnych imprez – miejsc brakuje.
Miejsc parkingowych zresztą zawsze brakuje – a nowy parking to zagospodarowanie terenu MOSiR-u. który był używany w bardzo ograniczonym zakresie. Jestem przekonany, że sprawdzi się bardzo dobrze. I będzie odciążeniem dla całego osiedla.
Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN