KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-12-28

Dyżury radnych OKR w roku 2020.

Radni Obywatelskiego Klubu Radnych Rady Miasta Piekary Śląskie niezmiennie pozostają do Państwa dyspozycji. Udostępniają telefony i maile kontaktowe oraz w większości przypadków możecie Państwo kontaktować się z nimi poprzez media społecznościowe i umówić na spotkanie lub porozmawiać w sprawach dotyczących miasta.

Poza tym w roku 2020 ponownie będą pełnić również dyżury radni:

Tomasz Wesołowski – Przewodniczący Rady Miasta przyjmuje strony w Biurze Rady Miasta Urzędu Miasta przy ul. Bytomskiej 84 po uprzednim umówieniu.

Natalia Ciupińska-Szoska – wiceprzewodnicząca Rady Miasta pełni dyżury w Biurze Rady Miasta Urzędu Miasta przy ul. Bytomskiej 84 w każdy poniedziałek w godz. 16-17.

Łukasz Ściebiorowski – przewodniczący Obywatelskiego Klubu Radnych i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu i Klaudia Franiel pełnią dyżury w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca (za wyjątkiem stycznia i sierpnia) w godz. 17-18 w Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej na Os. Powstańców Śl. przy ul. Skłodowskiej-Curie 83.

Maciej Czempiel – przewodniczący Komisji Budżetowej oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji pełni dyżury w każdy poniedziałek w godz.14.00 – 14.45 w Urzędzie Miasta ul. Bytomska 84, Biuro Rady Miasta 2 piętro p. nr 203 lub parter (dla osób starszych lub niepełnosprawnych)

Tadeusz Wieczorek – w siedzibie klubu KS “Orzeł Biały” przy ul. Nałkowskiej w Brzezinach Śl. od poniedziałku do piątku po umówieniu się telefonicznym.

Helena Warczok – Spotkania z mieszkańcami w pierwszy wtorek miesiąca od stycznia 2019 roku w Filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze przy ul. Tarnogórskiej 49 w godz. od 18:00 do 19:00

Daniel Pliszka – od poniedziałku do piątku w umówionym miejscu i czasie na terenie miasta.

Radni OKR wg okręgów:
Okręg I (Kozłowa Góra, Józefka, Osiedle Wieczorka)
1. Mariusz Kempys
2. Stanisław Plajzner
3. Daniel Pliszka
4. Helena Warczok
5. Andrzej Wymysło

Okręg II (Lipka, Os. Buczka, Os. Wyzwolenia Piekary, Szarlej, Os. Sowińskiego)
1. Bożena Boczek
2. Natalia Ciupińska-Szoska
3. Maciej Czempiel
4. Marcin Felderhoff
5. Tomasz Wesołowski

Okręg III (Brzozowice, Kamień, Os. Powstańców Śl., Brzeziny Śl., Dąbrówka Wlk., Dołki)
1. Klaudia Franiel
2. Bartosz Szołtysik
3. Łukasz Ściebiorowski
4. Tadeusz Wieczorek

← Powrót

Komentarze



0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments