KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2018-08-16

Zapraszamy na wielobój sprawnościowy dzieci do lat 12

Na zakończenie wakacji wzorem ubiegłego roku zapraszamy dzieci do lat 12 (z opiekunami) na zawody sportowe – wielobój sprawnościowy.

Zmagania sportowe odbędą się w Piekarach Śląskich czwartek, 23 sierpnia na boisku MOSiR przy ul. Olimpijskiej na Osiedlu Wieczorka oraz w piątek, 24 sierpnia na terenie boiska Orlik na Manhattanie i w sobotę, 25 sierpnia na boisku Orlik w Szarleju przy AZS – Liceum. Zapisy będą trwały od godziny 9.00 do rozpoczęcia rywalizacji o g. 9.30.

Przygotowaliśmy, tak jak rok i dwa lata temu dla dzieci wielobój sprawnościowy z konkurencjami dopasowanymi do ich wieku m.in. strzały piłką do celu, skok w dal, rzuty piłeczkami, bieg, kręgle. Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: do lat 6; 7-9 oraz 10-12 lat – przybliża planowany przebieg zawodów ich współorganizator radny Stanisław Plajzner.

Najlepsi uczestnicy mogą liczyć na nagrody, które z pewnością przydadzą się na zbliżający się rok szkolny. Nie zabraknie ponadto drobnej przekąski i napoju dla każdego. Zawody mają na celu aktywizację ruchową dzieci i młodzieży, dobrą zabawę i sportową rywalizację. Zapraszamy – dodaje radna Natalia Ciupińska-Szoska.

Patronat nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Wielobój sprawnościowy odbędzie się już po raz trzeci z inicjatywy radnych Obywatelskiego Klubu Radnych przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Fundacją Andrzeja S. Piecucha “Powiatowe Dzieci” i partnerami akcji.

Łukasz Ściebiorowski

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kkk
kkk
4 lat temu

SUPER akcja, ale poprawcie ten plakat DZIECI zamiast DZECI

Łukasz Ściebiorowski
Łukasz Ściebiorowski
4 lat temu
Reply to  kkk

Poprawione, dzięki za czujność 🙂

Rrrrr
Rrrrr
4 lat temu
Reply to  kkk

Super, szkoda tylko że o 9 rano kiedy rodzice są w pracy a dzieci na półkoniach… Dlaczego?