KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-01-12

Wielka Orkiestra w naszym mieście

13 stycznia 2013 roku odbędzie się XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piekarski sztab orkiestry mieścić się będzie tradycyjnie w Miejskim Gimnazjum nr 3 przy ulicy Bytomskiej 81a. 280 wolontariuszy wyjdzie na ulice naszego miasta, by zbierać datki, które w tym roku będą przeznaczone na ratowanie życia dzieci i po raz pierwszy w historii WOŚP, na godną opiekę medyczną seniorów.
Od godziny 14-ej zapraszamy do MG nr 3.
W tym roku wystąpią:
14.30 – 15.00 – przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1
15.15 – 16.15 – zespół Ice Wind
16.30 – 16.45 – zespół mażoretkowy Azaria, wicemistrzynie Polski
16.45 – 18.30 – koncert „MG 3 i Przyjaciele”
18.30 – 20.00 – zespół Soul Catcher i One Face
20.00 – Światełko do Nieba
20.15 – zespół Oberschleisen
Tradycyjnie, odbędzie się też licytacja gadżetów, związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W stołówce szkolnej zorganizowana zostanie kawiarenka, gdzie będzie można kupić ciasta dostarczone przez rodziców uczniów z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 i Miejskiego Gimnazjum nr 3. Serdecznie zapraszam!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Wstyd ze taka fajna szlachetna impreza odbywała się w małej sali.Może by pan prezydent udostepnił sale mdk na wystepy dzieciaków i młodzieży.

piekarzanin
piekarzanin
9 lat temu

Szkoda że taka szlachetna i fajna impreza odbywa się w tak małej sali.Może by pan prezydent udostępnił za rok sale Mdk ponieważ idea, cel jak i występy dzieciaków i młodzieży piekarskiej oraz zespołu O/S zasługują na wiecej.Ale widocznie brak interesu pana prezydenta jak i pani dyrektor mdk mają wpływ na nie udostępnienie sali swojego prywatnego folwarku.

mieszkaniec
mieszkaniec
9 lat temu

Niech pozostanie tak jak jest!
Władza z dala od WOSP.

Z poważaniem uczennica MG3 :)
Z poważaniem uczennica MG3 :)
9 lat temu

WOŚP zawsze miał miejsce w MG3 tak było jest i będzie. Zespół O/S występował w naszym gimnazjum jeszcze zanim został sławnym zespołem. Tego finału już jako gwiazdy. Nie rozumiem mam czy też babć z małymi dziećmi które pchały się wielce na koncert zespołu wiedząc jaką muzykę grają po czym w połowie koncertu wychodziły narzekając na hałas. Przepraszam bardzo ? Informuję uprzejmie iż ograniczenie osób wpuszczanych było jedynie dla bezpieczeństwa. Jednak gdyby coś się stało to wtedy zaczęło by się gadanie typu ” BRAK BEZPIECZEŃSTWA ! POWINNI TO PRZEWIDZIEĆ ! ” A więc zrozumcie organizatorów. Lepiej na zimne dmuchać ! Przygotowania były owocne i kosztowały wiele wysiłku naszych nauczycieli jak i nas samych (uczni) .