KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2014-03-06

Wypowiedź Krzysztofa Seweryna

Zapis wideo wystąpienia Przewodniczącego Rady Miasta Krzysztofa Seweryna, w którym mówi o etyce kolegów z ugrupowania Nasze Piekary. Proszę zwrócić uwagę na wyraz twarzy radnego Jerzego Krauzy, szefa klubu radnych Nasze Piekary (siedzi obok Seweryna) oraz siedzącego w głębi Stanisława Korfantego, prezydenta Piekar Śląskich. W chwili, w której pojawia się temat przychodni w Dąbrówce Wielkiej uśmiechy lekceważenia zastępuje… Przekonajcie się Państwo sami.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalikles
Kalikles
8 lat temu

Lojalność można kupić, głupców także ale w tym przypadku miny takich “Mężów Stanu” jak Krauza czy Korfanty, bezcenne :-), niezły ubaw.

Kalikles
Kalikles
8 lat temu

Ciekaw jestem jak ten obrazek zinterpretuje qq? A może sam gdzieś tam siedzi?

Ewa Krytowska
Ewa Krytowska
8 lat temu
Reply to  Kalikles

Komunikacja niewerbalna pomiędzy Krauza i Korfantym na poziomie 100 w skali od 0 do 100. Super.

Ewa Krytowska
Ewa Krytowska
8 lat temu

Po treści komentarzy mam wrazenie że qq tam siedzi.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Krzychu po co to tłumaczysz, każdy widzi co jest grane..Dąbrówka, centrum dowodzenia wszechświatem…

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

A tak swoją szosą, może by zapytać jakiegoś specjalistę od odczytywania z gestów to by mogło być ciekawe tłumaczenie ? :).

Kalikles
Kalikles
8 lat temu

Mam też nadzieję, że qq wie, co to jest komunikowanie niewerbalne, które dla wielu ekspertów (od razu podkreślam, że ja nim nie jestem) ma większe znaczenie i w bardziej autentyczny sposób, oddaje stan emocjonalny danego delikwenta. Powyższy obrazek powinno się pokazywać studentom np. komunikowania społecznego, przypuszczam, że też mieliby ubaw.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Ja sobie właśnie odsłuchałem “Nasze sprawy” z 21.02. Korfanty wypowiada się na temat niedobrej władzy na Ukrainie….

Cole
Cole
8 lat temu

Zrobili takie miny, bo widocznie nie spodziewali się po Sewerynie, że jest w stanie powiedzieć taką głupotę.

Kalikles
Kalikles
8 lat temu

Najbardziej w tym zestawieniu podoba mi się “mistrz intelektu” i piewca ludowych mądrości, niejaki Krauza. To spojrzenie na wodza…. miodzio.

piekarzanin
piekarzanin
8 lat temu

Ciekawe jak mieszkańcy Dąbrówki zareagują na fakt ‘zakupu’ ich przychodni i prezesa Krauzę juniora.

Kamila
Kamila
8 lat temu
Reply to  piekarzanin

prochu nie odkryłeś, tylko, że dla mieszkańców Dąbrówki i chyba nie tylko, nie jest aż tak istotne kto jest zarządcą budynku tylko którzy lekarze tam przyjmują tzn. jacy specjaliści i jak długo się czeka na wizytę jak również poziom i kultura obsługi.
Ale jak już zdążyłam zauważyć, kogo to obchodzi, parę osób się tu wypowiada próbując podkręcić ilość komentarzy, których ostatnio jak na lekarstwo.Nawet wyzwanie na pojedynek słowny “qq” mało co pomaga. Smutne to, że autor bloga nie mając pomysłu o czym pisać próbuje na siłę zrobić z wydmuszki granat.
Dziękuję

Mieszkaniec
Mieszkaniec
8 lat temu
Reply to  Kamila

100 % racji. Pozdrowienia dla myślących i niedających się zmanipulować!!!

anonim
anonim
8 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

A jak tak sobie myslę, że zrobił z wydmuszki granat, bo gdyby tak nie było zapewne Droga Kamilo nie zabrałabyś głos tak jak i anonim.

Kalikles
Kalikles
8 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Dla mnie smutne są takie wypowiedzi, jak Pani Kamili. W moim odczuciu jest to odwracanie kota ogonem, bądź całkowite niezrozumienie poruszanego tu wątku. Pani Kamilo, bardzo dobrze, że mieszkańcy Dąbrówki są zadowoleni z usług tej przychodni i niech tak pozostanie, jednak tu chodzi o coś zupełnie innego. Seweryn, który funkcjonował w tej zamkniętej grupie pod szyldem Nasze Piekary, wyraził opinię, że Jego zdaniem przekształcenie tej placówki, w taki a nie inny sposób, budzi Jego wątpliwości natury etycznej. Nie mówi tego przypadkowy “gutek” ale osoba, która śledziła ten proces od początku do końca. Osoba, która zna mechanizmy przygotowywania i przeprowadzania przetargów. Sfera powiązań polityczno-biznesowych w naszym kraju jest dość mocno skomplikowana. Piekary nie są wolne od tego problemu. Dla mnie bardzo ważna jest transparentność tego rodzaju podejmowanych decyzji. Oczywiście życzę Pani dużo zdrowia.

OBSERwator23
8 lat temu

Wierzę, że mieszkańcy Dąbrówki docenią prezydenta za to, co dla nich zrobił. 🙂

zapytajnik
zapytajnik
8 lat temu

A może Seweryn robi sobie właśnie kampanię wyborczą? Czy nie pomyśleliście o tym?

Prezes
Prezes
8 lat temu

Te “problemy natury etycznej” nie przeszkodziły Panu S. zartudnienia bardzo bliskiej osoby w podokręgu Bytom gdzie jest prezesem. Dlatego radni klubu Nasze Piekary powinni być zadowoleni, że nie umieścił ich w jednym rzędzie ze sobą, oczywiście przed przyjęciem Pana S na listy komitety wyborcze sprawdzą wnikliwi tą informację i zastosują odpowiednią taktykę rozmywania-wybielania.
Pozdrawiam prezes

Anonim
Anonim
8 lat temu
Reply to  Prezes

Jak się do tego odniesie pan Krzysztof? Czy wyjaśni sprawę? Nadal będzie bronił pana byłego przewodniczącego? Czekamy na artykuł w tej sprawie. Chcemy wiedzieć czy miał miejsce nepotyzm. Może teraz okaże się że radni Naszych Piekar wiedzieli o tym i posprzątali u siebie w klubie?

Kalikles
Kalikles
8 lat temu
Reply to  Anonim

Jeżeli chodzi o nepotyzm, to radni Naszych Piekar doskonale wiedzą o tym zjawisku, które od wielu lat ma miejsce w Radiu Piekary, gdzie Szaflikowa zatrudniła swojego syna i który do dzisiaj tam pracuje. Jakoś z tego powodu nie posprzątali u siebie.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Syn w zarzadzie wodociągów w Siemianowicach a dziadek Krzysztofa w wodociagach w Piekarach.PO ma dla swoich stanowiska.