KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-04-26

Akcja flaga

Krótka relacja zdjęciowa z akcji flaga. Pogoda dopisała i biało-czerwone chorągiewki trafiły do mieszkańców wszystkich dzielnic. Jaki przyniesie to efekt przekonamy się na początku maja.

flaga2flaga1
,
,

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Niedoszli radni postanowili się polansować przed następnymi wyborami ?

A-Z
A-Z
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

Widać, że “lans” to bliski Ci wyraz.
Szkoda, że nie znasz też takich jak: społecznictwo, wolontariat, patriotyzm, empatia, pomocniczość, odpowiedzialność…
Nie wszyscy myślą Twoimi kategoriami.
I całe szczęście!

Łukasz Ściebiorowski
Reply to  Anonimowo

Anonimie, zapraszam do nas za rok. Może wspólny udział w akcji pozwoli Ci zrozumieć intencje i motywację tych którzy wspierają akcję w większości już od jej pierwszej edycji bez względu na okoliczności wyborcze.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Ja zwyczajnie nie wierzę w to, że tym wszystkim osobom ww. wartości przyświecają, a przynajmniej są nadrzędnym celem. No sorry, ale marketingiem politycznym mi zalatuje niestety.

Jacek
Jacek
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

Marketing polityczny tuż po poprzednich wyborach? Wyborcy-społeczeństwo nie mają tak długiej pamięci do takich, za przeproszeniem, pierdół. Może utrwalanie dobrego wizerunku, budowanie wizerunku, ale raczej nie ten marketing w negatywnym sensie.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu
Reply to  Jacek

Nawet nie utrwalanie dobrego wizerunku co utrwalanie jakiegokolwiek, bo ludzie nie będą kojarzyć co, ale będą po prostu kojarzyć.

Natalia Ciupińska
Natalia Ciupińska
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

Przepraszam, ale w tej akcji nie chodzi o lansowanie się, utrwalanie wizerunku.
Tutaj chodzi o to, aby propagować flagę Polski, aby mieszkańcy byli z niej dumni ! Stąd chorągiewki, wiatraczki i balony.
To już VI edycja akcji “Wywieś flagę w oknie” sama uczestniczę w niej od początku, pomagam w i współorganizuję ją z Łukaszem Ściebiorowskim, ale to nie tylko my tylko przede wszystkim Komitet Obywatelski, który działa w Piekarach od 89 r. Czy to też Pan Anonim nazwie lansowaniem ?

Aneta
Aneta
7 lat temu

Bardzo fajna akcja, jak co roku. Mamy dwie flagi i wiatraczek, które na pewno wystawimy w oknie. Mam jednak pytanie, dlaczego Brzozowice zawsze są omijanie we wszystkich akcjach?

Łukasz Ściebiorowski

P. Aneto dziękuję za miłe słowa ale i uwagi. Staramy się w ciągu dnia odwiedzić wszystkie dzielnice. Byliśmy m.in. w Kamieniu. Za rok zwrócimy uwagę, żeby być z flagami w tych miejscach gdzie nie udało się w tym roku, zwłaszcza w Brzozowicach-Kamieniu czy Józefce. Komitet Obywatelski jest za to co roku obecny podczas składania kwiatów przy pomniku w parku w Brzozowicach-Kamieniu w czasie świąt państwowych. W tym roku Prezydent Sława Umińska-Duraj zadecydowała, że składanie kwiatów pod Pomnikiem „Ku czci poległych o wolność i demokrację w latach II Wojny Światowej” w Brzozowicach-Kameniu będzie elementem oficjalnych uroczystości miejskich święta Konstytucji 3 Maja.

Chciałem podziękować wszystkim, którzy wsparli w tym roku akcję Wywieś flagę w oknie. Sponsorom, przedstawicielom Komitetu Obywatelskiego, Obywatelskiego Klubu Radnych, Młodzieżowej Radzie Miasta (w osobie Karoliny Cichockiej i Daniela Pliszki) a także wszystkim tym, którzy ciepłym słowem przyjmują te przedsięwzięcie. Pamiętajmy aby na czas świąt majowych Piekary Śląskie były właśnie biało-czerwone.

Aneta
Aneta
7 lat temu

Panie Łukaszu, dziękuję za odpowiedź, proszę jednak pamiętać, że Brzozowice to osobna dzielnica Piekar Śląskich, nie koniecznie trzeba zawsze łączyć z Kamieniem 🙂

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

a może też żółto-niebieskie bo przecież to też rocznica wybuchu III powstania śląskiego więc możę też barwy śląskiej flagi??