KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-04-16

Elektryzujący koncert

Dziś na deskach Andaluzji wystąpią niesamowite, młode, utalentowane gitarzystki z USA.
Zapowiada się niesamowita uczta muzyczna. Ruf Records jako pierwszy przedstawił “GIRLS WITH GUITARS” w roku 2011. Trzy elektryzujące, muzyczne dziewczyny  w trasie  Blues Caravan spowodowały  euforię wśród międzynarodowej bluesowej publiczności. Począwszy  od stycznia 2015 roku w 11-rocznicę Blues Caravan trwa trasa tych  trzech , młodych i dynamicznych dziewczyn z  “GIRLS WITH GUITARS”, które są gotowe na podbój świata blues’a. Start 18.45. Zobacz szczegóły.

 

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Siwik
Kamil Siwik
7 lat temu

Dla osób zainteresowanych uzyskaniem darmowej porady prawnej ważna informacja. Jutro organizowany jest po raz 9 DZIEŃ BEZPŁATNYCH PORAD PRAWNYCH. Szczegóły na stronie internetowej http://www.adwokatura.pl W akcji uczestniczą dwie piekarskie kancelarie. Alternatywnie obok tego co organizowane jest w Kamieniu w każdy czwartek miesiąca przez ten jeden wybrany dzień to jest 18-04-2015 w określonych godzinach będzie można skorzystać dodatkowo z pomocy innego prawnika.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

dzięki za info

Ewa Krytowska
Ewa Krytowska
7 lat temu

Pragnę Państwa poinformować, że w każdy wtorek od godz.16.00 w Spółdzielczym Domu Kultury (Klub SM ) ul.Skłodowskiej 83 także udzielane jest bezpłatnie poradnictwo prawne i obywatelskie. Wolontariat pełnią osoby, które wcześniej udzielały pomocy w OK Andaluzja.