KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2018-01-31

Zosia była pierwsza!

Zofia Werner przyszła na świat 26 stycznia o godzinie 12.30. W przyjściu na świat dziewczynce pomagali dr Tomasz Grabowski oraz dr Grzegorz Waśka. Mała Zosia tuż po urodzeniu ważyła 2,850 kg przy wzroście 56 cm. Jest zdrowa i śliczna.

Zosia to pierwsze dziecko, które urodziło się w nowym Szpitalu Miejskim. Od czasu przeniesienia oddziału, na nowej piekarskiej „porodówce” urodziło się już czworo maluchów, a kolejne mamy czekają na szczęśliwe rozwiązanie. Być może nawet ten tekst jest już nieaktualny, bo te informacje szybko się zmieniają.

Maluszka odwiedziły radne Natalia Ciupińska-Szoska oraz Helena Warczok, które w imieniu Obywatelskiego Klubu Radnych i prezydent Sławy Umińskiej-Duraj wręczyły szczęśliwej mamie Zosi – drobny upominek. Tort z pampersów może smaczny nie jest, ale na pewno praktyczny!

Wracając do samego szpitala. Warunki na piekarskiej porodówce to już XXI wiek. Fantastyczne pokoje, najnowszy sprzęt, fachowa opieka. W roku 2017 przekroczyliśmy magiczną liczbę 500 urodzeń, która jeszcze w ubiegłych latach wydawała się nieosiągalna. Piekarskie Centrum Medyczne oferuje swoim pacjentkom pełen zakres opieki, cały czas poszerzając wachlarz usług świadczonych przyszłym mamom i ich dzieciom.

Mamy powody do dumy! W Piekarach Śląskich jest jeden z najnowocześniejszych szpitali w Polsce! Jestem przekonany, że teraz jeszcze więcej przyszłych mam będzie wybierać naszą placówkę. Polecam!

← Powrót

Proponowane posty

20-12-2017

Aż 500 urodzin i "rekordowe" bliźniaki

Rok jeszcze się nie skończył, a już przeszedł do historii. N...

Czytaj więcej

13-01-2018

Fototapeta dla Szpitala Miejskiego

Przysłaliście fantastyczne zdjęcia cudownych bobasów. Nieste...

Czytaj więcej

26-10-2017

Już dziś zapraszamy na szkołę rodzenia!...

Dziś rozpoczyna się kolejny cykl spotkań Szkoły Rodzenia! Oczywiście bezpłatnej...

Czytaj więcej

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments