KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2018-10-31

Kino Zacisze – coraz bliżej końca

Sala widowiskowo-kinowa Miejskiego Domu Kultury zaczyna już “wyglądać”. Powiększona scena, pochyła widownia, szatnia pod schodami, nowy hol, nowe łazienki… Nie mogę doczekać się otwarcia i pierwszej premiery.

Niestety, jak każda inwestycja tak i w trakcie tej pojawiają się kolejne “schody”. Chcielibyśmy skończyć jak najszybciej, ale też zależy nam na jakości wykonanych prac i dopracowaniu każdego elementu.

Na zakończenie remontu czekają z niecierpliwością widzowie, ale też pracownicy MDK i Radia Piekary. W tej chwili warunki pracy są… trudne. Pojawiły się też problemy techniczne związane z dużym zużyciem prądu w trakcie budowy. Zgodnie z planem inwestycja miała być zakończona w listopadzie, ale zaczynam się obawiać, że potrwa do końca roku i przed świętami nie będzie hucznego otwarcia.

Niezależnie od tego przyglądam się postępom prac i cieszę się, bo już widać, że będziemy mieli salę widowiskową z prawdziwego zdarzenia. Myślę, że nie poznacie tego miejsca – tak się zmieniło.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Foto Piekary Śląskie
Foto Piekary Śląskie
4 lat temu

Trzeba by się po remoncie wybrać….porobić kilka zdjęć 😉

Dariusz
Dariusz
4 lat temu

Czy we wszystkich świętych jeździmy komunikacją miejską za darmo ?

mikołajka
mikołajka
4 lat temu
Reply to  Dariusz

jak co roku, tak

Kobold
Kobold
4 lat temu

Panie prezydencie – sformułowanie “jak każda inwestycja.. kolejne schody” świadczy jedynie o złym zarządzaniu, na “cywilnym” rynku pracy mógłby Pan ewentualnie chorągiewki rozdawać…