KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-02-25

Słota zamiast Turzańskiego

W marcu nie będzie mnie w pracy, więc cały miesiąc w sprawach pilnych proszę o kontakt przez sos@piekary.pl lub bezpośrednio z wiceprezydentem Pawłem Słotą. Komunikacja ze mną będzie ograniczona – za utrudnienia w dość długim okresie –  z góry przepraszam.

Wszelkie interwencje proszę kierować na adres mailowy sos@piekary.pl – trafią wprost do odpowiednich osób, które postarają się rozwiązać problem. 

Do Państwa dyspozycji będzie także prezydent Paweł Słota, z którym można się skontaktować wysyłając e-mail na adres sekretariat@prezydent.pl lub dzwoniąc do sekretariatu pod numer 32 776-14-44. W sprawach niecierpiących zwłoki można dzwonić bezpośrednio: 535-188-189, ale proszę korzystać z tej możliwości rozważnie.

Moja obecność w sferze internetu także będzie ograniczona, także proszę mi wybaczyć mniejszą aktywność w komentarzach, czy na blogu. Nie odpowiem na wszystkie pytania, nie wezmę udziału we wszystkich dyskusjach. Sytuacja wyjątkowa, ale może taki „odwyk” będzie korzystny nie tylko dla mnie, ale również dla Państwa. Odpoczniecie chwilę ode mnie. Ponieważ nie często zdarza się taka sytuacja – wolę z góry uprzedzić, żebyście nie myśleli, że jakiś temat olewam.

Do końca tygodnia postaram się jeszcze poruszyć najważniejsze kwestie na blogu oraz zaplanować kolejne wpisy, bo mam kilka rzeczy do przekazania – tak więc blog będzie funkcjonował. Jakoś sobie poradzimy…

Do zobaczenia… w kwietniu.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
4 lat temu

Zaplanowane L4? Żylaki?

Achim
Achim
4 lat temu

Panie Krzysiu a gdzie ten urlop? Na koszt podatników?

Mariola
Mariola
4 lat temu
Reply to  Achim

Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak ty. Współczuję głęboko. Wystarczyłoby przeczytać komentarze, żeby nie pisać takich głupot. Panie Krzysztofie, proszę nawet tego nie czytać, nie denerwować się. Zdrowia życzymy.

Arleta
Arleta
4 lat temu

Ps . Ludzie dlaczego w Was tyle agresji , nienawiści do bliźniego ? ” Kto z Was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ” . Eh czasami lepiej zamilknąć .

Arleta
Arleta
4 lat temu

Mam nadzieję Panie Krzysztofie , że na czwartkowej herbatce jednak Pan będzie – to jeszcze luty ? Życzę Panu szybkiego powrotu do formy i wszystkiego dobrego . Pozdrawiam serdecznie .

Harnaś
Harnaś
4 lat temu

Oooooo pierwszy raz w historii taka sytuacja!!!Bierze Pan nogi za pas? 🙂 Czy jakaś konkretna kontrola się szykuje? Pana szkolny kolega Pan Kostempski doprowadził Świony do bankructwa.

Piotr
Piotr
4 lat temu

No to teraz czas na kontrole z ZUS

B.
B.
4 lat temu

Duzo Zdrowia Panie Krzysztofie !!!!!

Młody
Młody
4 lat temu

To chyba PiS musi poinformować ZUS by Pana skontrolował.
Miłej wycieczki do Zabrza 😉

gosc
gosc
4 lat temu

Dobrego miesiąca 🙂
Zazdroszczę…