KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2021-04-24

Zapraszamy na paintballa – grupy oraz chętnych na grę indywidualną

Piekarskie pole do paintballa już otwarte. Chcesz pograć, ale nie masz skompletowanej drużyny? Dołącz do rozgrywki wraz z innymi graczami, którzy podobnie jak Ty, szukają chętnych do paintballowych zmagań.

MOSIR Piekary Śląskie zaprasza na grę otwartą na Pole Paintballowe MOSIR Piekary Śląskie przy ul. Olimpijskiej 3. Rozpoczęcie gry w dniu 1 maja (sobota) o godz. 10.00. Rejestracja uczestników o godz. 9.30. Zapisy chętnych przyjmowane są pod nr tel 32 768-10-10 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30. Zapisy przyjmujemy do czwartku 29 kwietnia.

Zobacz wydarzenie na facebooku

Aby gra się odbyła musi się zapisać minimum 10 osób. Obowiązuje limit 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń. Rozgrywka już od 50 zł od osoby – pakiet podstawowy, w cenie ( maska, marker, mundur, pełna butla + 100 kulek). Cennik pozostałych pakietów dostępny na stronie http://www.mosir.piekary.pl/index.php/paintball. 

Osoby posiadające własny sprzęt uiszczają opłatę 20 zł od osoby + 15 zł za każde 100 kulek. Kulki jedynie od organizatora. W grze mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 rok życia.

Jeśli myślicie o zorganizowaniu imprezy – to również jest możliwe. Wieczory kawalerskie i tym podobne atrakcje.

Rezerwacji Pola Paintballowego dokonujemy z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, obecnie posiadamy na stanie 20 markerów, dlatego maksymalna liczba graczy wynosi 20 osób. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Grać mogą osoby tylko powyżej 16 roku życia.

Całość rozgrywki prowadzona będzie przez profesjonalną obsługę, rezerwacji dokonujemy na 3 godziny (pobranie sprzętu, szkolenie, rozgrywka). Do dyspozycji użytkowników będą szatnie z prysznicami znajdujące się w budynku głównym MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3. Pole jest do dyspozycji przez cały tydzień. Strefa gry nie posiada oświetlenia dlatego ostatnia rozgrywka musi się zakończyć przed zapadnięciem ciemności.

Rezerwacji dokonujemy pod nr. tel. 32 768 10 10 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30. Szczegółowych informacji udzielamy również pod tym samym nr telefonu.

Paintball Piekary Śląskie

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments