KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-07-25

Radni Obywatelskiego Klubu Radnych działają

Drobna pomoc, ale bardzo przydatna, zwłaszcza latem. Przed zbliżającą się falą upałów Radni Obywatelskiego Klubu Radnych dostarczyli butelki z wodą do Szpitala Miejskiego. To nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia taka akcja OKR.

Po niedawnym Piekarskim Dniu Bezpieczeństwa już na przełomie sierpnia i września wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji nasi radni zapraszać będą dzieci do udziału w Wieloboju Sprawnościowym. To kolejna cykliczna impreza organizowana przez nasz klub.

Razem zmieniamy Piekary Śląskie!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
19 dni temu

Radni klubu radnych powinni we współ z prezydentem miasta tak zarządzać szpitalem żeby takie akcje nie były potrzebne, a już tak podstawowa rzecz jak woda powinna tam być zawsze. Zadłużyliście szpital, na wszystko brakuje, a teraz supermeni dostarczyli wodę. Oto jak z mega porażki zrobić sukces. Wstyd!!!

Biedrona
Biedrona
19 dni temu

Woda którą dostarczyliście w plastikowych butelkach to woda źródlana – taka sama jaka płynie w kranie. Na blogu pojawił się kiedyś wpis o tym, że woda, która płynie w piekarskich wodociągach jest zdatna do spożycia. Zamiast tylu butelek plastikowych trzeba było kupić dzbanek z filtrem – wyszło by na to samo.

Jan
Jan
15 dni temu

Wszyscy wiedzą, że akcje z wodą zaczął Kuba. To on zanim reszta ruszyła zdarzył dostarczyć palete wody. Prosił dodatkow o wsparcie mieszkańców kilkukrotnie. I przy pierwszej zbiórce jest widoczny z Panem Danielem. Miło ze radni tez ruszyli ale pisanie ze to kolejna akcja OKR jest WIELKIM nieporozumieniem. Zgadzam sie ze zdaniem przedmówcy. Trzeba zarzadzac odpowiednio żeby nie było problemów. Piekarzanie wiedza kto i co robi. Pomocy udzialaja tacy ludzie jak s.p. Adriana, Kubą, Radek, Maciej i inni. Wy umiecie tylko sie przyklejac do innych i przypisywać sobie zasługi. Nie ładnie Panie Krzysztofie 🙁

Erwin
Erwin
15 dni temu

Najlepiej to ma świętej pamięci Piotr Papaja….ma święty spokój… i nikt już na niego nie żyga.