KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-11-18

Działka budowlana na Manhattanie

Mamy na sprzedaż działkę o powierzchni 652 metrów kwadratowych z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Cena wywoławcza 95 tys. złotych netto. Wadium 9 500 złotych. Przetarg odbędzie się w dniu 14 grudnia 2022 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie przy ulicy Bytomskiej 92, w sali 207 (II piętro).

Nieruchomość położona jest w Brzozowicach Kamieniu, w rejonie ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Partyzantów, przy wewnętrznej drodze dojazdowej o nawierzchni gruntowej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielo i jednorodzinnej, ogródków działkowych oraz stacji transformatorowej, a także terenów niezabudowanych, z pośrednim dostępem do drogi publicznej ulicy Marii Curie-Skłodowskiej poprzez służebność gruntową. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej, o kształcie regularnym czworobocznym, na działce mogą znajdować się pozostałości płyt fundamentowych na których usytuowane były blaszane garaże. W październiku 2021 r. zostały wznowione granice nieruchomości.

Nieruchomość objęta jest obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Piekary Śląskie w obszarze pierwszym, położona jest w obszarze oznaczonym symbolem F 70 MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o przeznaczeniu podstawowym: tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w tym zabudowa bliźniacza, szeregowa i małe zespoły mieszkaniowe oraz niewielki, zachodni obszar działki – F130KDd – drogi dojazdowe.

Ogłoszenie przetargu

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
P Śl
P Śl
7 dni temu

Zaraz widać, że piekarzanin pisał – działka przy Makuszyńskiego to Manhattan 🙂