KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-11-16

Przetarg – Remont Urzędu Stanu Cywilnego

Szukamy wykonawcy do zrealizowania kolejnego zadania. Tym razem to “poprawa warunków technicznych i użytkowych budynku USC i Urzędu Miasta, w tym przyjazna i dostępna przestrzeń dla osób z niepełnosprawnościami. Etap 1”. Proszę o udostępnianie i informowanie potencjalnych wykonawców. Zapraszamy do udziału w przetargu.

Do zrobienia jest wykonanie pochylni dla osób niepełnosprawnych przed wejściem głównym do budynku USC w Piekarach Śląskich pokonującej różnicę terenu ok. 0,5 m, długości ok. 8,68 m, wyposażonej w obustronne balustrady z pochwytami pośrednimi i oznakowaniem w języku Braille’a.

Przebudowa głównych schodów zewnętrznych i spocznika przy USC w Piekarach Śląskich. Zamontowanie 3 kompletów balustrad nierdzewnych o łącznej długości ok. 4,20 m z oznakowaniem w języku Braille’a. Wokół schodów i pochylni wykonane odtworzenia nawierzchni utwardzonej z kostki brukowej wraz z podbudową.

Zabezpieczenie słupów stalowych zewnętrznych ok. 7,63 m2 i fragmentów stalowych podciągów ok. 1,81 m2 do klasy odporności ogniowej R60 wraz z czyszczeniem konstrukcji z powłok malarskich i śladów korozji oraz wykonaniem nowego zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowej.  Naprawę i izolację ściany piwnicznej od strony zewnętrznej w miejscu styku z projektowanymi schodami i pochylnią.

Termin składania ofert: 24 listopada

Ogłoszenie o przetargu!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments