KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2024-07-02

Czas płynie nieubłaganie…

Człowiek ani się obejrzał, a już minął kolejny rok. Uparcie będę jednak twierdził, że się nie starzeję, tylko zdobywam doświadczenie. Ot, kolejny rok nowych wyzwań, zadań do realizacji, sukcesów i porażek. Jak to w życiu.

To był wyjątkowy dzień – dzięki Wam. Nie spodziewałem się takiej życzliwości, wspaniałych życzeń i uśmiechów, którymi mnie obdarzyliście tego dnia. Za wszystko serdecznie Wam dziękuję. To dla mnie niezapomniane chwile.

“Życie nie mierzy się ilością oddechów,
ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”

Dziękuję pracownikom, współpracownikom za okazaną sympatię, piękne życzenia i praktyczny prezent. Kask przyda się w czasie górskich wypraw, których mam nadzieję jeszcze wiele przede mną. Kolor (czerwony) jest przepiękny. Skarpetki też super 😉 Dziękuję.

Dziękuję znajomym, kolegom samorządowcom, radnym, za wszystkie telefony, życzenia i wesołe sto lat śpiewane radosnym głosem.

Dziękuję wszystkim, którzy życzenia w różnej formie przesyłali drogą elektroniczną. Na facebooku (ich ilość powoduje zawrót głowy), messengerem, whats`up-em, smsami… Starałem się na wszystko odpowiadać, ale jeśli coś mi umknęło – przepraszam. To był dzień pełen wrażeń, wiąż jeszcze to przeżywam.

Dziękuję Wam, mieszkańcom, z którymi zdarzyło mi się w ramach obowiązków służbowych zetknąć w różnych okolicznościach, a Wy pamiętacie o mnie każdego roku. Wasza życzliwość i uśmiech naprawdę dodają mi sił i energii. Dziękuję bardzo.

Dziękuję za wzruszające filmiki z życzeniami przesłane przez dzieciaki. Byłem naprawdę poruszony. Jesteście niesamowici.

Dziękuję za życzenia radnemu opozycji. Doceniam, że chociaż możemy mieć różne spojrzenia na miasto, na inwestycje, na przyszłość, a także inne poglądy polityczne – możemy jednocześnie normalnie rozmawiać, szanować się i być sobie zwyczajnie życzliwymi. Dziękuję.

Dziękuję za życzenia kandydatom z drugiego opozycyjnego komitetu, którzy nie dostali się do Rady Miasta, ale z którymi darzymy się życzliwością, a myślę, że nawet sympatią i jeszcze nie raz będziemy wspólnie działać na rzecz miasta. Stawiamy na to co nas łączy, a nie dzieli – za co bardzo dziękuję. Jesteście wspaniali.

Dziękuje wszystkim za wspaniałe życzenia, ale przede wszystkim za to, że jesteście. Dzięki Wam to był wyjątkowy, ważny dla mnie dzień. A jeśli wszystkie życzenia się spełnią… będę cieszył się miłością, szczęściem, bogactwem przez najbliższe 150 lat.

Dziękuję bardzo!

 

← Powrót

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piekarzanin
Piekarzanin
18 dni temu

Mam lepszy pomysł na świętowanie urodzin zamiast tortu. Lepiej zamówić kurczaka z rożna w szpitalu miejskim – próbował już Pan lub prezydentka nowego specjału spółki miejskiej?

Sto lat władzy 🙂

Mieszkaniec
Mieszkaniec
18 dni temu
Reply to  Piekarzanin

Nie słyszałem żeby w szpitalu można było zamówić kurczaka. Ja życzę panu Turzańskiemu aby w kolejnych latach spotykał jak najmniej ludzi mściwych i fałszywych i aby już skończyły się oskarżenia o chomika i inne głupoty żeby potem jak odejdzie z tego miasta żeby nie myślał że same debile tu mieszkają. Wiadomo jest mała grupa ludzi wrednych która psuje opinię innym mieszkańcom miasta i od debilów zawsze trzeba próbować trzymać się z daleka wtedy będzie wszystko funkcjonowało chyba tak jak powinno. Ja sam się przekonałem że niektórym mieszkańcom odbija i na to podobno lekarstwa nie ma na takie zachowanie. trzeba tylko próbować omijać takich oszołomów z daleka i chyba wszystko wtedy będzie w porządku.