KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2020-05-31

Pielgrzymkowe kadry – wspomnienie Pielgrzymek Mężczyzn i Młodzieńców do Matki Boskiej Piekarskiej

W dniu tegorocznej Stanowej Pielgrzymki Mężczyzn i Młodzieńców do Matki Boskiej Piekarskiej, która ze względu na trwającą epidemię ma wymiar szczególny bo odbywa się bez wspólnego spotkania na Kalwaryjskim Wzgórzu, chcemy przypomnieć zdjęcia, które były prezentowane w roku 2018 w ramach wystawy na “Pielgrzymkowe kadry”. Autorem zdjęć jest radny OKR, pasjonat fotografii Łukasz Ściebiorowski. Wystawa była przygotowana przez jej autora oraz Zespół Prasowy Urzędu Miasta Piekary Śląskie.

Plansze ze zdjęciami przedstawiają kadry uchwycone w czasie pielgrzymek w latach 2008-2017, uzupełnione o zdjęcia z roku 2018 i 2019 i oddają klimat  atmosferę jaka co roku spotyka pielgrzymów w ostatnią niedzielę maja w Piekarach Śląskich.
Więcej na:
https://sciebiorowski.pl/kadry-pielgrzymka.php

← Powrót

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments