KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-01-03

Przetarg na dokończenie budynku klubu piłkarskiego w Kozłowej Górze

Czas dokończyć inwestycję w Kozłowej Górze. Jak Państwo wiecie wykonawca opuścił plac budowy, bo nie poradził sobie z rosnącymi kosztami inwestycji. Sytuacja na rynku budowlanym jest niezwykle trudna – to już drugi taki przypadek w czasie inwestycji prowadzonych w Piekarach Śląskich. Boisko jest wykonane, trzeba natomiast wykończyć budynek i zagospodarować teren. Przetarg został ogłoszony.

Modernizacja boiska piłkarskiego wraz z budową budynku zaplecza sanitarno-szatniowego przy ulicy Pokoju w Piekarach Śląskich. W zakresie budynek wraz z zagospodarowaniem, wykonanie parkingu i drogi dojazdowej oraz oświetlenie zewnętrzne.

Roboty budowlane zakończono na etapie wykonania konstrukcji budynku. Częściowo zostały wykonane tynki i izolacja termiczna posadzki na parterze. Trzeba zakończyć budowę.

Czas na realizację inwestycji: 5 miesięcy. Wartość inwestycji: 3 349 329 zł

Ogłoszenie przetargu i wszystkie szczegóły

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Seba
Seba
7 miesięcy temu

A może zamiast tego ocieplić budynek na Śląskiej 6 bo ludzie płacą po 1000 zł czynszu do tego dodatkowo po 600 zł za ogrzewanie bo ciepło ucieka gdzie tylko idzie. Jak tak dalej pójdzie to mam propozycję aby nazwać ten blok blokiem ” Bulionerów” i szlachty Piekarskiej

Andrzej
Andrzej
7 miesięcy temu
Reply to  Seba

Seba nie siej fermentu. Wklej rozliczenie bo chętnie spojrzę na te 1600 zł za 50m2.

Seba
Seba
7 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

Na tej stronie nie idzie dodawać zdjęć ale Wielmożny Pan Turzański może potwierdzić bo dobrze wie jakie ludzie tu płacą rachunki.

Typowy Piekarzanin
Typowy Piekarzanin
7 miesięcy temu
Reply to  Seba

Seba to rozpisz poszczególne pozycje. Przepisz fakturę pozycja po pozycji. Wystarczy. Sam jestem ciekaw twoich stawek np. czynszu, ile masz za m2?

Costa12
Costa12
7 miesięcy temu

Kto wam karze mieszkać na osiedlu. Teraz wszyscy kupują swoje własne m pod lasem, nad jeziorem, nad rzeczką i mają nowy pachnący budyneczek, własny.