KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2023-11-07

Radna Iwona Zorychta złożyła ślubowanie

Iwona Zorychta złożyła ślubowanie radnego i dołączyła do Obywatelskiego Klubu Radnych. Witamy w drużynie Prezydent Sławy Umińskiej-Kajdan. W Radzie Miasta Iwona Zorychta zastąpiła Łukasza Ściebiorowskiego, który zdobył mandat poselski. 

Iwona Zorychta jako nowa radna Rady Miasta Piekary Śląskie będzie pracować w Komisji Rewizyjnej oraz w Komisji Społecznej Rady Miasta Piekary Śląskie.

Podczas sesji głos zabrał poseł elekt Łukasz Ściebiorowski, który już 13 listopada złoży ślubowanie poselskie i rozpocznie urzędowanie jako posła na Sejm Rzeczypospolitej X kadencji. Zwracając się do radnych i władz miasta zapewnił o dalszej współpracy dla dobra wspólnoty samorządowej i mieszkańców Piekar Śląskich

– Wzruszający był to dla mnie moment. Pierwszy raz stanąłem przed Radą Miasta jako poseł elekt. Byłem radnym 13 lat. To nowe przeżycia, nowe emocje. To był czas podziękowania za 13-letnią współpracę – mówi poseł elekt Łukasz Ściebiorowski – Jako poseł, jak deklarowałem, będę współpracował z samorządem piekarskim, ale nie tylko piekarskim. Chcę być posłem, który jest blisko spraw samorządu, by był wzmacniany. Życzę nowej radnej Iwonie Zorychcie powodzenia. Pewnie świetnie poradzi sobie w nowej roli. Już rozmawialiśmy, że ma moje wsparcie.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments